Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки конкурсу Роздрукувати

 

Переможці конкурсу «Молода людина року» отримали свої нагороди

21 червня у клубі «СПОРТ-ТАЙМ» м. Вінниці пройшла урочиста церемонія нагородження переможців п’ятого Обласного конкурсу «Молода людина року», у якій взяли участь керівники облдержадміністрації та обласної Ради.

Напередодні святкування Дня молоді вінницький клуб «СПОРТ-ТАЙМ» зустрічав понад півтори сотні людей, що зібралися для привітання переможців обласного конкурсу «Молода людина року».
У святковому дійстві, окрім фіналістів конкурсу, взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, а також начальники управлінь ОДА, депутати обласної Ради, керівники навчальних закладів, представники студентського та громадського руху.
Відкриваючи урочисту церемонію нагородження, очільники області привітали переможців конкурсу та подякували всім учасникам за ініціативність та активну життєву позицію.
Переможці та лауреати заслужено отримали свої нагороди з рук відомих людей Вінниччини. Дипломи і цінні подарунки були вручені двадцятці кращих представників молоді у різних номінаціях, визначених організаторами конкурсу. Святкову атмосферу доповнили концертні номери у виконанні творчих колективів області.

Повернутись Створено: 21 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація