4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підсумки конкурсу Роздрукувати

 

Переможці конкурсу «Молода людина року» отримали свої нагороди

21 червня у клубі «СПОРТ-ТАЙМ» м. Вінниці пройшла урочиста церемонія нагородження переможців п’ятого Обласного конкурсу «Молода людина року», у якій взяли участь керівники облдержадміністрації та обласної Ради.

Напередодні святкування Дня молоді вінницький клуб «СПОРТ-ТАЙМ» зустрічав понад півтори сотні людей, що зібралися для привітання переможців обласного конкурсу «Молода людина року».
У святковому дійстві, окрім фіналістів конкурсу, взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, а також начальники управлінь ОДА, депутати обласної Ради, керівники навчальних закладів, представники студентського та громадського руху.
Відкриваючи урочисту церемонію нагородження, очільники області привітали переможців конкурсу та подякували всім учасникам за ініціативність та активну життєву позицію.
Переможці та лауреати заслужено отримали свої нагороди з рук відомих людей Вінниччини. Дипломи і цінні подарунки були вручені двадцятці кращих представників молоді у різних номінаціях, визначених організаторами конкурсу. Святкову атмосферу доповнили концертні номери у виконанні творчих колективів області.

Повернутись Створено: 21 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація