24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Підсумки міжнародного проекту з міграції підбили у Кишиневі Роздрукувати

Протягом 11-12 грудня у м.Кишиневі вінничани вивчали європейські практики управління міграційними процесами. Молдовська зустріч проходила у форматі конференції «Співпраця в межах кордону» і стала підсумком міжнародного дослідження на тему «Спільні зусилля з міграції та реінтеграції між єврорегіонами «Дністер» та «Pro Europa Viadrina».

Організаторами проекту стали Єврорегіон «Дністер» у взаємодії з польськими та німецькими партнерами. Ініціатива полягала, насамперед, у вирішенні проблемних питань міграції та опрацюванні досвіду польсько-німецького єврорегіону «Pro Europa Viadrina» в галузі транскордонного співробітництва. Тому протягом шести місяців група експертів з питань міграції у сумісництві з представниками політикуму з районів-учасників зазначених єврорегіонів вивчали можливості поліпшення прикордонного співробітництва.

– Польща одна з небагатьох країн-членів ЄС, у якій впроваджують інструменти управління зворотною міграцією. А досвід Німеччини в питаннях управління міграційними потоками як всередині країни, так і поза її межами, може стати в нагоді українським та молдавським фахівцям, – поділився напрацюваннями очільник вінницької делегації, керівник Координаційного центру єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Серед вінничан, які вивчали іноземний досвід, були спеціалісти державної міграційної служби, державної служби зайнятості, представники центрів занятості та соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді прикордонної Ямполя, Піщанки та Могилева-Подільського.

У заході також взяли участь представники молдовських районів-учасників єврорегіону «Дністер», Посол ФРН в Республіці Молдова Матіаш Мєер, Посол Республіки Польща в Республіці Молдова Артур Михальські, представники міжнародних донорських та урядових організацій, міжнародні експерти.

Окрім презентації вже існуючих проектів з транскордонного співробітництва та обміну ідеями, учасники вивчали тонкощі написання проектів для залучення грантових коштів з Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 17 грудня 2013 року, 12:39 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація