Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки міжнародного проекту з міграції підбили у Кишиневі Роздрукувати

Протягом 11-12 грудня у м.Кишиневі вінничани вивчали європейські практики управління міграційними процесами. Молдовська зустріч проходила у форматі конференції «Співпраця в межах кордону» і стала підсумком міжнародного дослідження на тему «Спільні зусилля з міграції та реінтеграції між єврорегіонами «Дністер» та «Pro Europa Viadrina».

Організаторами проекту стали Єврорегіон «Дністер» у взаємодії з польськими та німецькими партнерами. Ініціатива полягала, насамперед, у вирішенні проблемних питань міграції та опрацюванні досвіду польсько-німецького єврорегіону «Pro Europa Viadrina» в галузі транскордонного співробітництва. Тому протягом шести місяців група експертів з питань міграції у сумісництві з представниками політикуму з районів-учасників зазначених єврорегіонів вивчали можливості поліпшення прикордонного співробітництва.

– Польща одна з небагатьох країн-членів ЄС, у якій впроваджують інструменти управління зворотною міграцією. А досвід Німеччини в питаннях управління міграційними потоками як всередині країни, так і поза її межами, може стати в нагоді українським та молдавським фахівцям, – поділився напрацюваннями очільник вінницької делегації, керівник Координаційного центру єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Серед вінничан, які вивчали іноземний досвід, були спеціалісти державної міграційної служби, державної служби зайнятості, представники центрів занятості та соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді прикордонної Ямполя, Піщанки та Могилева-Подільського.

У заході також взяли участь представники молдовських районів-учасників єврорегіону «Дністер», Посол ФРН в Республіці Молдова Матіаш Мєер, Посол Республіки Польща в Республіці Молдова Артур Михальські, представники міжнародних донорських та урядових організацій, міжнародні експерти.

Окрім презентації вже існуючих проектів з транскордонного співробітництва та обміну ідеями, учасники вивчали тонкощі написання проектів для залучення грантових коштів з Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 17 грудня 2013 року, 12:39 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація