Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Підсумки міжнародного проекту з міграції підбили у Кишиневі Роздрукувати

Протягом 11-12 грудня у м.Кишиневі вінничани вивчали європейські практики управління міграційними процесами. Молдовська зустріч проходила у форматі конференції «Співпраця в межах кордону» і стала підсумком міжнародного дослідження на тему «Спільні зусилля з міграції та реінтеграції між єврорегіонами «Дністер» та «Pro Europa Viadrina».

Організаторами проекту стали Єврорегіон «Дністер» у взаємодії з польськими та німецькими партнерами. Ініціатива полягала, насамперед, у вирішенні проблемних питань міграції та опрацюванні досвіду польсько-німецького єврорегіону «Pro Europa Viadrina» в галузі транскордонного співробітництва. Тому протягом шести місяців група експертів з питань міграції у сумісництві з представниками політикуму з районів-учасників зазначених єврорегіонів вивчали можливості поліпшення прикордонного співробітництва.

– Польща одна з небагатьох країн-членів ЄС, у якій впроваджують інструменти управління зворотною міграцією. А досвід Німеччини в питаннях управління міграційними потоками як всередині країни, так і поза її межами, може стати в нагоді українським та молдавським фахівцям, – поділився напрацюваннями очільник вінницької делегації, керівник Координаційного центру єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Серед вінничан, які вивчали іноземний досвід, були спеціалісти державної міграційної служби, державної служби зайнятості, представники центрів занятості та соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді прикордонної Ямполя, Піщанки та Могилева-Подільського.

У заході також взяли участь представники молдовських районів-учасників єврорегіону «Дністер», Посол ФРН в Республіці Молдова Матіаш Мєер, Посол Республіки Польща в Республіці Молдова Артур Михальські, представники міжнародних донорських та урядових організацій, міжнародні експерти.

Окрім презентації вже існуючих проектів з транскордонного співробітництва та обміну ідеями, учасники вивчали тонкощі написання проектів для залучення грантових коштів з Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 17 грудня 2013 року, 12:39 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація