5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підсумки професійної діяльності Роздрукувати

В обласній Раді незабаром розпочнеться щорічна оцінка діяльності керівників комунальної власності

5 березня в обласній Раді відбулась нарада з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. Засідання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Відповідно до рішення №698 21 сесії обласної ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада», оцінка діяльності керівників проводиться в першому кварталі кожного року.
Метою даного оцінювання є підвищення ефективності діяльності зазначених керівників, ознайомлення з виконанням ними посадових обов’язків та нормативно-правових актів. Основним завданням є оцінка ділових якостей керівників на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів роботи.
– Нинішня атестація буде проходити у відповідності з усіма зазначеними вимогами, з найсуворішим дотриманням усіх правил, але підсумкова оцінка діяльності для кожного керівника має бути об’єктивною і справедливою, – зазначив у ході наради Ігор Кревський.
Він наголосив, що оцінка діяльності керівників здійснюється за певними критеріями. Серед основних – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Цьогорічне оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області розпочнеться 12 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація