Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки професійної діяльності Роздрукувати

В обласній Раді незабаром розпочнеться щорічна оцінка діяльності керівників комунальної власності

5 березня в обласній Раді відбулась нарада з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. Засідання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Відповідно до рішення №698 21 сесії обласної ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада», оцінка діяльності керівників проводиться в першому кварталі кожного року.
Метою даного оцінювання є підвищення ефективності діяльності зазначених керівників, ознайомлення з виконанням ними посадових обов’язків та нормативно-правових актів. Основним завданням є оцінка ділових якостей керівників на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів роботи.
– Нинішня атестація буде проходити у відповідності з усіма зазначеними вимогами, з найсуворішим дотриманням усіх правил, але підсумкова оцінка діяльності для кожного керівника має бути об’єктивною і справедливою, – зазначив у ході наради Ігор Кревський.
Він наголосив, що оцінка діяльності керівників здійснюється за певними критеріями. Серед основних – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Цьогорічне оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області розпочнеться 12 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація