Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підсумки професійної діяльності Роздрукувати

В обласній Раді незабаром розпочнеться щорічна оцінка діяльності керівників комунальної власності

5 березня в обласній Раді відбулась нарада з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. Засідання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Відповідно до рішення №698 21 сесії обласної ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада», оцінка діяльності керівників проводиться в першому кварталі кожного року.
Метою даного оцінювання є підвищення ефективності діяльності зазначених керівників, ознайомлення з виконанням ними посадових обов’язків та нормативно-правових актів. Основним завданням є оцінка ділових якостей керівників на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів роботи.
– Нинішня атестація буде проходити у відповідності з усіма зазначеними вимогами, з найсуворішим дотриманням усіх правил, але підсумкова оцінка діяльності для кожного керівника має бути об’єктивною і справедливою, – зазначив у ході наради Ігор Кревський.
Він наголосив, що оцінка діяльності керівників здійснюється за певними критеріями. Серед основних – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Цьогорічне оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області розпочнеться 12 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація