Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підсумки професійної діяльності Роздрукувати

Розпочалася щорічна оцінка діяльності керівників підприємств комунальної власності

12 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. У роботі засідання взяв участь заступник голови ОДА Григорій Дерун.

– В обласній Раді практика оцінювання діяльності керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області започаткована з 2008 року. В нинішньому році комісія розглядатиме діяльність 137 керівників. І основне завдання членів комісії – надати належну, справедливу оцінку кожному керівникові, на основі об’єктивних критеріїв за результатами його роботи, – зауважив, розпочинаючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Цього року, згідно з графіком проведення щорічної оцінки діяльності керівників, першими свою професійну відповідність підтверджували керівники установ галузі фізичної культури та спорту. Відповідно до критеріїв оцінювання, профільним управлінням облдержадміністрації були підготовлені відгуки щодо підсумків професійної діяльності кожного працівника.
За підсумками роботи комісії, всі працівники даної галузі, згідно з вимогами, відповідають займаним посадам. Висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих керівників, обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.
Цьогорічне оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області триватиме до 28 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 12 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація