Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки професійної діяльності Роздрукувати

Розпочалася щорічна оцінка діяльності керівників підприємств комунальної власності

12 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. У роботі засідання взяв участь заступник голови ОДА Григорій Дерун.

– В обласній Раді практика оцінювання діяльності керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області започаткована з 2008 року. В нинішньому році комісія розглядатиме діяльність 137 керівників. І основне завдання членів комісії – надати належну, справедливу оцінку кожному керівникові, на основі об’єктивних критеріїв за результатами його роботи, – зауважив, розпочинаючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Цього року, згідно з графіком проведення щорічної оцінки діяльності керівників, першими свою професійну відповідність підтверджували керівники установ галузі фізичної культури та спорту. Відповідно до критеріїв оцінювання, профільним управлінням облдержадміністрації були підготовлені відгуки щодо підсумків професійної діяльності кожного працівника.
За підсумками роботи комісії, всі працівники даної галузі, згідно з вимогами, відповідають займаним посадам. Висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих керівників, обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.
Цьогорічне оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області триватиме до 28 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 12 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація