Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Підсумки Роздрукувати

Рада Єврорегіону «Дністер» прозвітувала про роботу

Під час 5-го засідання Ради Єврорегіону «Дністер» її голова Сергій Татусяк прозвітував про діяльність організації за 4 місяці (термін - від попереднього засідання, яке відбулося у травні). За словами С.Татусяка, даний період відзначився особливо активною роботою єврорегіону, новими партнерськими угодами та проектами.

Головною подією голова назвав підписання угоди про співпрацю між Єврорегіоном «Дністер» та Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), яку укладено 17 серпня. Головною метою угоди є спільна діяльність, направлена на спрощення процедури перетину українсько-молдовського кордону
– Вже відбулися перші робочі зустрічі з цього приводу за участю представників відповідних міністерств, митної та прикордонної служб, громадських організацій та інших. Напрацьований план подальших заходів, які сприятимуть спрощенню перетину кордону, – повідомив С.Татусяк.
Також за звітній період велися переговори про співпрацю із єврорегіонами «Сірет-Прут-Дністер» та «Верхній Прут». Разом з Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD) Єврорегіон «Дністер» виграв грант Вишеградського фонду.
Молдовська сторона розробила та презентувала проект мостового сполучення «Косоуци-Ямпіль». Наразі експерти працюють над проектно-кошторисною документацією.
За літні канікули близько 160 дітей з шести районів Молдови та Вінниччини за програмою обміну відпочивали та оздоровлювалися на території сусідньої країни.
Культурна галузь відзначилася проведенням І-го Всеукраїнського літературного свята «Русалка Дністрова», яке стане щорічним мистецьким дійством на берегах Дністра.
Не залишилася поза увагою єврорегіону і спортивна сфера діяльності. У серпні-вересні відбулися турніри з футболу та баскетболу на Кубок Єврорегіону «Дністер».
– Своєю діяльністю єврорегіон «занурився» практично у всі сфери життя України й Молдови. Але ми на цьому не зупиняємося, – попереду у нас ще багато нових проектів, ідей і відповідно роботи, – прокоментував Сергій Татусяк звіт.
Директор Інституту стабільного розвитку (ISD) Петр Вагнер позитивно оцінив діяльність Єврорегіону «Дністер». Він зауважив, що Інститут напрацював план співпраці з єврорегіоном, але оскільки останній пішов далеко вперед, то ISD коригуватиме свої плани відносно партнера.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація