24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Підсумки Роздрукувати

Рада Єврорегіону «Дністер» прозвітувала про роботу

Під час 5-го засідання Ради Єврорегіону «Дністер» її голова Сергій Татусяк прозвітував про діяльність організації за 4 місяці (термін - від попереднього засідання, яке відбулося у травні). За словами С.Татусяка, даний період відзначився особливо активною роботою єврорегіону, новими партнерськими угодами та проектами.

Головною подією голова назвав підписання угоди про співпрацю між Єврорегіоном «Дністер» та Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), яку укладено 17 серпня. Головною метою угоди є спільна діяльність, направлена на спрощення процедури перетину українсько-молдовського кордону
– Вже відбулися перші робочі зустрічі з цього приводу за участю представників відповідних міністерств, митної та прикордонної служб, громадських організацій та інших. Напрацьований план подальших заходів, які сприятимуть спрощенню перетину кордону, – повідомив С.Татусяк.
Також за звітній період велися переговори про співпрацю із єврорегіонами «Сірет-Прут-Дністер» та «Верхній Прут». Разом з Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD) Єврорегіон «Дністер» виграв грант Вишеградського фонду.
Молдовська сторона розробила та презентувала проект мостового сполучення «Косоуци-Ямпіль». Наразі експерти працюють над проектно-кошторисною документацією.
За літні канікули близько 160 дітей з шести районів Молдови та Вінниччини за програмою обміну відпочивали та оздоровлювалися на території сусідньої країни.
Культурна галузь відзначилася проведенням І-го Всеукраїнського літературного свята «Русалка Дністрова», яке стане щорічним мистецьким дійством на берегах Дністра.
Не залишилася поза увагою єврорегіону і спортивна сфера діяльності. У серпні-вересні відбулися турніри з футболу та баскетболу на Кубок Єврорегіону «Дністер».
– Своєю діяльністю єврорегіон «занурився» практично у всі сфери життя України й Молдови. Але ми на цьому не зупиняємося, – попереду у нас ще багато нових проектів, ідей і відповідно роботи, – прокоментував Сергій Татусяк звіт.
Директор Інституту стабільного розвитку (ISD) Петр Вагнер позитивно оцінив діяльність Єврорегіону «Дністер». Він зауважив, що Інститут напрацював план співпраці з єврорегіоном, але оскільки останній пішов далеко вперед, то ISD коригуватиме свої плани відносно партнера.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація