Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки Роздрукувати

Рада Єврорегіону «Дністер» прозвітувала про роботу

Під час 5-го засідання Ради Єврорегіону «Дністер» її голова Сергій Татусяк прозвітував про діяльність організації за 4 місяці (термін - від попереднього засідання, яке відбулося у травні). За словами С.Татусяка, даний період відзначився особливо активною роботою єврорегіону, новими партнерськими угодами та проектами.

Головною подією голова назвав підписання угоди про співпрацю між Єврорегіоном «Дністер» та Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), яку укладено 17 серпня. Головною метою угоди є спільна діяльність, направлена на спрощення процедури перетину українсько-молдовського кордону
– Вже відбулися перші робочі зустрічі з цього приводу за участю представників відповідних міністерств, митної та прикордонної служб, громадських організацій та інших. Напрацьований план подальших заходів, які сприятимуть спрощенню перетину кордону, – повідомив С.Татусяк.
Також за звітній період велися переговори про співпрацю із єврорегіонами «Сірет-Прут-Дністер» та «Верхній Прут». Разом з Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD) Єврорегіон «Дністер» виграв грант Вишеградського фонду.
Молдовська сторона розробила та презентувала проект мостового сполучення «Косоуци-Ямпіль». Наразі експерти працюють над проектно-кошторисною документацією.
За літні канікули близько 160 дітей з шести районів Молдови та Вінниччини за програмою обміну відпочивали та оздоровлювалися на території сусідньої країни.
Культурна галузь відзначилася проведенням І-го Всеукраїнського літературного свята «Русалка Дністрова», яке стане щорічним мистецьким дійством на берегах Дністра.
Не залишилася поза увагою єврорегіону і спортивна сфера діяльності. У серпні-вересні відбулися турніри з футболу та баскетболу на Кубок Єврорегіону «Дністер».
– Своєю діяльністю єврорегіон «занурився» практично у всі сфери життя України й Молдови. Але ми на цьому не зупиняємося, – попереду у нас ще багато нових проектів, ідей і відповідно роботи, – прокоментував Сергій Татусяк звіт.
Директор Інституту стабільного розвитку (ISD) Петр Вагнер позитивно оцінив діяльність Єврорегіону «Дністер». Він зауважив, що Інститут напрацював план співпраці з єврорегіоном, але оскільки останній пішов далеко вперед, то ISD коригуватиме свої плани відносно партнера.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація