Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підтримали проект рішення щодо Комплексної програми автомобільних доріг Роздрукувати

17 жовтня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм, за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, керівників департаментів та управлінь, начальників комунальних підприємств.

Порядок денний розпочався з розгляду питання щодо діяльності управління дорожнього господарства облдержадміністрації, керівником якого призначено Олега Бабія.

– Надійність та добротність автомобільних доріг – це забезпечення соціально-економічного розвитку господарства області, збереження довготривалості експлуатації автотранспорту, безпеки його руху, добрий настрій і здоров’я людей, – зазначив Геннадій Мазур.

Протяжність автомобільних доріг загального користування області становить 9517,6 км, в тому числі автомобільні дороги державного значення – 1997,9 км, автомобільні дороги місцевого значення – 7519,7км

Голова постійної комісії звернув увагу на систему управління та контролю, що несе відповідальність за станом автомобільних доріг; якість робіт з проектування, будівництва, реконструкції, ремонтів; утримання автомобільних доріг загального користування, їхній санітарний та екологічний стан; цільове використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

– У зв’язку із запровадженням державного дорожнього фонду у складі спеціального фонду державного бюджету та передачею автомобільних доріг до сфери управління облдержадміністрації виникла необхідність у формуванні чітких стратегічних напрямків відновлення і розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та налагодженні відповідної системи управління місцевим дорожнім господарством, – поінформував начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації Олег Бабій. – З метою максимального охоплення мережі автомобільних доріг та забезпечення їхніх належних експлуатаційних характеристик та безпеки руху, досягнення пріоритетних цілей передбачається шляхом виконання поточного, дрібного ремонту та експлуатаційного утримання.

Депутатами одноголосно підтримано проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки».

Серед іншого члени комісії затвердили фінансовий план на 2019 рік комунальним підприємствам «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницяоблводоканал», «Вінницький обласний молодіжний центр праці»  та  ДП «Альтернативна теплова енергія» КП «Вінницяоблтеплоенерго».

З протоколом та висновками 94-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 жовтня 2018 року, 17:09 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація