Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підтримали зміни у проєкті перспективного плану формування територіальних громад Роздрукувати

Під час роботи у сесійній залі депутати затвердили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 5 березня 2019 року №785 «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області». Згідно з прийнятим рішенням до складу Вороновицької селищної об’єднаної територіальної громади Вінницького району входять Вороновицька територіальна громада, Комарівська, Побережненська, Степанівська, Оленівська, Гуменська та Жабелівська територіальні громади. Також до складу Вороновицької ОТГ Вінницького району увійшли три територіальні громади Тивріського району: Марківська, Шендерівська та Тростянецька територіальні громади і одна громада Немирівського району – Кудлаївська територіальна громада.

До складу Гавришівської сільської об’єднаної територіальної громади Вінницького району увійшли чотири територіальні громади – Гавришівська, Великокрушлинецька, Малокрушлинецька та Стадницька територіальні громади.    

У складі Лука-Мелешківської територіальної громади Вінницького району знаходиться Лука-Мелешківська, Іванівська, Яришівська та Пилявська територіальні громади.

Якушинецька сільська об’єднана територіальна громада Вінницького району складається з Якушинецької, Ксаверівської, Майданської, Некрасівської, Дашковецької та Микулинецької територіальних громад.

Також прийнятим рішенням депутати затвердили пропозиції й стосовно перспективного плану   формування громад Калинівського району. Зокрема, Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до якої увійшли Калинівська та Дружелюбівська територіальні громади. На розгляд депутатам був запропонований перспективний план формування Калинівського району із Корделівською територіальною громадою. За пропозицією депутата обласної Ради Олександра Крученюка цей населений пункт було виключено із списку запропонованого для затвердження щодо формування складу Калинівської об’єднаної територіальної громади.

До складу Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади Калинівського району увійшли Павлівська та Мізяківська територіальні громади.

Зміни також відбулися й у Тиврівському районі. Зокрема, до складу Сутисківської селищної об’єднаної територіальної громади увійшли Сутисківська та Шершнівська сільські ради.

Окрім цього, за пропозицією депутата обласної Ради Геннадія Мазура до проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 05 березня 2019 року №785 «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області» було додано село Гранів Гайсинського району. Так, до складу Гранівської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли Гранівська та Михайлівська територіальні громади.

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 16:06 Переглядів: 2614

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація