Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Підтримали зміни у проєкті перспективного плану формування територіальних громад Роздрукувати

Під час роботи у сесійній залі депутати затвердили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 5 березня 2019 року №785 «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області». Згідно з прийнятим рішенням до складу Вороновицької селищної об’єднаної територіальної громади Вінницького району входять Вороновицька територіальна громада, Комарівська, Побережненська, Степанівська, Оленівська, Гуменська та Жабелівська територіальні громади. Також до складу Вороновицької ОТГ Вінницького району увійшли три територіальні громади Тивріського району: Марківська, Шендерівська та Тростянецька територіальні громади і одна громада Немирівського району – Кудлаївська територіальна громада.

До складу Гавришівської сільської об’єднаної територіальної громади Вінницького району увійшли чотири територіальні громади – Гавришівська, Великокрушлинецька, Малокрушлинецька та Стадницька територіальні громади.    

У складі Лука-Мелешківської територіальної громади Вінницького району знаходиться Лука-Мелешківська, Іванівська, Яришівська та Пилявська територіальні громади.

Якушинецька сільська об’єднана територіальна громада Вінницького району складається з Якушинецької, Ксаверівської, Майданської, Некрасівської, Дашковецької та Микулинецької територіальних громад.

Також прийнятим рішенням депутати затвердили пропозиції й стосовно перспективного плану   формування громад Калинівського району. Зокрема, Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до якої увійшли Калинівська та Дружелюбівська територіальні громади. На розгляд депутатам був запропонований перспективний план формування Калинівського району із Корделівською територіальною громадою. За пропозицією депутата обласної Ради Олександра Крученюка цей населений пункт було виключено із списку запропонованого для затвердження щодо формування складу Калинівської об’єднаної територіальної громади.

До складу Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади Калинівського району увійшли Павлівська та Мізяківська територіальні громади.

Зміни також відбулися й у Тиврівському районі. Зокрема, до складу Сутисківської селищної об’єднаної територіальної громади увійшли Сутисківська та Шершнівська сільські ради.

Окрім цього, за пропозицією депутата обласної Ради Геннадія Мазура до проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 05 березня 2019 року №785 «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області» було додано село Гранів Гайсинського району. Так, до складу Гранівської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли Гранівська та Михайлівська територіальні громади.

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 16:06 Переглядів: 2068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація