Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Підтримали звіт комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

30 травня під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. У її роботі взяли участь представники управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, управління транспорту, департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

На початку засідання постійної комісії голова обласної Ради Анатолій Олійник з найкращими побажаннями вручив депутату обласної Ради Миколі Яськову Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська доповіла по проекту рішення обласної Ради  «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», який комісія одноголосно підтримала на направила на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також одноголосним рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку»

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто п’ять проектів рішень обласної Ради, чотири з яких вирішено направити на розгляд сесії обласної Ради.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 16:00
Оновлено: 31 травня 2019 року, 09:21
Переглядів: 222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація