Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підтримали звіт комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

30 травня під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. У її роботі взяли участь представники управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, управління транспорту, департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

На початку засідання постійної комісії голова обласної Ради Анатолій Олійник з найкращими побажаннями вручив депутату обласної Ради Миколі Яськову Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська доповіла по проекту рішення обласної Ради  «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», який комісія одноголосно підтримала на направила на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також одноголосним рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку»

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто п’ять проектів рішень обласної Ради, чотири з яких вирішено направити на розгляд сесії обласної Ради.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 16:00
Оновлено: 31 травня 2019 року, 09:21
Переглядів: 174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація