Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підтримали звіт комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

30 травня під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. У її роботі взяли участь представники управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, управління транспорту, департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

На початку засідання постійної комісії голова обласної Ради Анатолій Олійник з найкращими побажаннями вручив депутату обласної Ради Миколі Яськову Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська доповіла по проекту рішення обласної Ради  «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», який комісія одноголосно підтримала на направила на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також одноголосним рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку»

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто п’ять проектів рішень обласної Ради, чотири з яких вирішено направити на розгляд сесії обласної Ради.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 16:00
Оновлено: 31 травня 2019 року, 09:21
Переглядів: 287

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація