Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Підтримано ініціативу з впровадження проекту Світового банку Роздрукувати

4 квітня відбулось засідання координаційної ради з впровадження Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я – на службі у людей». На засіданні було розглянуто питання про створення комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології». В обговоренні цього питання взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, представники міської влади, фахівці галузі охорони здоров’я, члени Громадської ради при обласній Раді.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник озвучив лист Представництва Світового банку в Україні. У ньому повідомлялося, що Вінницька область включена до Проекту реформування регіональних систем охорони здоров'я України. Обсяг фінансування Проекту – 32 млн. 350 тис. доларів США, коштом Світового банку. Сума фінансування з обласного бюджету – 6 млн. 536 тис. доларів США.

Одним із визначальних моментів Проекту, є створення (за рахунок виокремлення кардіологічних відділень МКЛ №1 м. Вінниці) окремої юридичної особи – регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології та будівництво нового модульного корпусу Центру.

Головним завданням новоствореного Центру буде надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з серцево-судинною патологією, за рахунок впровадження та застосування новітніх технологій.

Під час обговорення деталей щодо майбутнього функціонування цієї установи, у присутніх учасників засідання виникло багато запитань. Зокрема, чиєю комунальною власністю стане новостворений Центр – міської ради, чи обласної.

– Ми повинні зробити все, щоб цей Проект був реалізований. Але хотів би звернути увагу, що 90% фінансування Проекту здійснюватиметься Світовим банком і 10 % – з обласного бюджету. Тому, на наше переконання, Центр мав би бути комунальною власністю обласної Ради, оскільки мав би обслуговувати все населення Вінницької області, – зауважив Сергій Свитко.

Після аргументованих виступів більшості, члени координаційної ради підтримали рішення про створення комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».

Підсумовуючи засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив на важливості цього питання і запропонував з’ясувати всі неузгодженості у форматі ще однієї зустрічі за участю перших осіб області та міста.

– Відповідальність за прийняття цього рішення будуть нести 3 особи. І ми повинні, в найкоротший термін, обговорити всі конфліктні питання, щоб прийняти єдино правильне, остаточне рішення на користь людей, – резюмував Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 5 квітня 2014 року, 11:33 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація