Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підтримано ініціативу з впровадження проекту Світового банку Роздрукувати

4 квітня відбулось засідання координаційної ради з впровадження Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я – на службі у людей». На засіданні було розглянуто питання про створення комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології». В обговоренні цього питання взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, представники міської влади, фахівці галузі охорони здоров’я, члени Громадської ради при обласній Раді.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник озвучив лист Представництва Світового банку в Україні. У ньому повідомлялося, що Вінницька область включена до Проекту реформування регіональних систем охорони здоров'я України. Обсяг фінансування Проекту – 32 млн. 350 тис. доларів США, коштом Світового банку. Сума фінансування з обласного бюджету – 6 млн. 536 тис. доларів США.

Одним із визначальних моментів Проекту, є створення (за рахунок виокремлення кардіологічних відділень МКЛ №1 м. Вінниці) окремої юридичної особи – регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології та будівництво нового модульного корпусу Центру.

Головним завданням новоствореного Центру буде надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з серцево-судинною патологією, за рахунок впровадження та застосування новітніх технологій.

Під час обговорення деталей щодо майбутнього функціонування цієї установи, у присутніх учасників засідання виникло багато запитань. Зокрема, чиєю комунальною власністю стане новостворений Центр – міської ради, чи обласної.

– Ми повинні зробити все, щоб цей Проект був реалізований. Але хотів би звернути увагу, що 90% фінансування Проекту здійснюватиметься Світовим банком і 10 % – з обласного бюджету. Тому, на наше переконання, Центр мав би бути комунальною власністю обласної Ради, оскільки мав би обслуговувати все населення Вінницької області, – зауважив Сергій Свитко.

Після аргументованих виступів більшості, члени координаційної ради підтримали рішення про створення комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».

Підсумовуючи засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив на важливості цього питання і запропонував з’ясувати всі неузгодженості у форматі ще однієї зустрічі за участю перших осіб області та міста.

– Відповідальність за прийняття цього рішення будуть нести 3 особи. І ми повинні, в найкоротший термін, обговорити всі конфліктні питання, щоб прийняти єдино правильне, остаточне рішення на користь людей, – резюмував Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 5 квітня 2014 року, 11:33 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація