03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підтримано звернення про закупівлю автобуса для Вінницької обласної організації «УТОС» Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай та представники: Департаменту охорони здоров’я ОДА, Департаменту соціальної політики ОДА, Департаменту фінансів ОДА, управління спільної комунальної власності територіальних громад області, заявники, а також претенденти на вакантні посади керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

До порядку денного було внесено 18 питань, з яких 15 – проекти рішень. Депутати одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд сесії обласної Ради.

В ході засідання члени комісії розглянули низку питань, зокрема, депутатський запит депутата обласної Ради 7 скликання Геннадія Мазура до голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо виділення коштів з обласного бюджету на закупівлю автобуса для Вінницької обласної організації «Українського товариства сліпих», клопотання голови Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» Олесі Самойленко щодо позитивного вирішення питання в частині забезпечення безкоштовних занять у басейні «Авангард» дітей з порушенням розумового розвитку.

Депутати заслухали інформацію про хід виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» (2016-2020 роки), затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 і стан виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №534; «Про Програму зайнятості населення Вінницької області на період до 2017 року». Було внесено пропозицію щодо зняття з контролю цього рішення, у зв’язку із закінченням терміну дії Програми.

Також було затверджено план роботи комісії та обласної Ради на 2018 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили звернення, що надійшли для розгляду, та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. 

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 09:35 Переглядів: 423

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація