Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підтримано звернення про закупівлю автобуса для Вінницької обласної організації «УТОС» Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай та представники: Департаменту охорони здоров’я ОДА, Департаменту соціальної політики ОДА, Департаменту фінансів ОДА, управління спільної комунальної власності територіальних громад області, заявники, а також претенденти на вакантні посади керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

До порядку денного було внесено 18 питань, з яких 15 – проекти рішень. Депутати одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд сесії обласної Ради.

В ході засідання члени комісії розглянули низку питань, зокрема, депутатський запит депутата обласної Ради 7 скликання Геннадія Мазура до голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо виділення коштів з обласного бюджету на закупівлю автобуса для Вінницької обласної організації «Українського товариства сліпих», клопотання голови Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» Олесі Самойленко щодо позитивного вирішення питання в частині забезпечення безкоштовних занять у басейні «Авангард» дітей з порушенням розумового розвитку.

Депутати заслухали інформацію про хід виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» (2016-2020 роки), затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 і стан виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №534; «Про Програму зайнятості населення Вінницької області на період до 2017 року». Було внесено пропозицію щодо зняття з контролю цього рішення, у зв’язку із закінченням терміну дії Програми.

Також було затверджено план роботи комісії та обласної Ради на 2018 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили звернення, що надійшли для розгляду, та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. 

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 09:35 Переглядів: 303

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація