03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підтримка один одного та турбота про людей, які опинились у скрутному становищі – необхідна умова життя у період карантину Роздрукувати

Депутати обласної Ради надають важливу підтримку людям, які опинились у скрутному становищі. Важливо підтримувати у непрості часи пандемії вінничан, які потребують допомоги, а саме: самотніх людей поважного віку, матерів-одиначок з дітьми-інвалідами, родин, які взяли дітей під опіку та сімей, які перебувають на обліку в Центрах соціальних служб і знаходяться в складних життєвих обставинах.

Протягом кількох днів депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом з мешканцями свого виборчого округу за участі соціальних працівників на волонтерських засадах допомагали розносити продуктові набори жителям Вінниці. В рамках благодійної акції було виділено 5 тисяч пляшок соняшникової олії, чотири види круп, консерви, чай, печиво та 5 літрів води. Загалом було роздано 411 наборів в лівобережній частині міста. Такої допомоги потребують близько 800 вінничан в одному лише мікрорайоні.

– Дякую кожному представнику вінницького бізнесу, нашій владі та волонтерам за співпрацю. Вважаю, що кожний відповідальний вінничанин має допомагати зупинити вірус по мірі своїх можливостей. Впевнений, що більшість українців може залишатись вдома – це найкраща допомога на сьогодні, –  коментує депутат обласної Ради Дмитро Чаленко. – Окрім того, ми тісно співпрацюємо поліцією Вінницької області. Наразі допомогли облаштувати карантинні блок-пости на в'їздах у Вінницю. Надали на блокпости ємності для дезінфекції, а також захисні маски, рукавички, дезінфікуючи розчини для обробки рук для працівників поліції, які несуть варту заради здоров’я та спокою всіх вінничан.

Повернутись Створено: 2 квітня 2020 року, 11:03 Переглядів: 196

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація