Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підтримка учасників АТО та їхніх сімей – у пріоритеті Роздрукувати

30 серпня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

Зокрема, погоджено розпорядження голови облдержадміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету та двох обласних програм.

Представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації поінформували присутніх «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки».

– Це питання є надзвичайно актуальним на сьогодні, адже у Вінницькій області щоденно збільшується кількість людей, що потребують підтримки, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Це учасники бойових дій, їхні сім’ї та діти. У Вінниці створено та успішно функціонує центр надання психологічних послуг для таких категорій громадян, проте в районах області зазначена ситуація, на жаль, не вирішена в повній мірі. Головною проблемою є нестача необхідної кількості якісних фахівців, що можуть працювати з учасниками бойових дій.

Геннадій Мазур висловив думку щодо необхідності всеосяжної підтримки волонтерів та осіб, що сприяють сьогодні покращенню ситуації в районах області, а особливо – практикуючим психологам та фахівцям, що мають довіру у місцевих жителів.

Проект рішення про виконання зазначеної програми одноголосно підтримано членами комісії та буде винесено на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Усі члени комісії також долучилися до обговорення питання щодо встановлення почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною». Загалом, питання підтримано, проте зазначено, що необхідно ще внесення низки правок для створення прозорих та рівних умов.

Також було погоджено надбавки керівникам двох комунальних підприємств області на ІІІ квартал 2018 року.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 17:21 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація