Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підтримка учасників АТО та їхніх сімей – у пріоритеті Роздрукувати

30 серпня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

Зокрема, погоджено розпорядження голови облдержадміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету та двох обласних програм.

Представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації поінформували присутніх «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки».

– Це питання є надзвичайно актуальним на сьогодні, адже у Вінницькій області щоденно збільшується кількість людей, що потребують підтримки, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Це учасники бойових дій, їхні сім’ї та діти. У Вінниці створено та успішно функціонує центр надання психологічних послуг для таких категорій громадян, проте в районах області зазначена ситуація, на жаль, не вирішена в повній мірі. Головною проблемою є нестача необхідної кількості якісних фахівців, що можуть працювати з учасниками бойових дій.

Геннадій Мазур висловив думку щодо необхідності всеосяжної підтримки волонтерів та осіб, що сприяють сьогодні покращенню ситуації в районах області, а особливо – практикуючим психологам та фахівцям, що мають довіру у місцевих жителів.

Проект рішення про виконання зазначеної програми одноголосно підтримано членами комісії та буде винесено на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Усі члени комісії також долучилися до обговорення питання щодо встановлення почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною». Загалом, питання підтримано, проте зазначено, що необхідно ще внесення низки правок для створення прозорих та рівних умов.

Також було погоджено надбавки керівникам двох комунальних підприємств області на ІІІ квартал 2018 року.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 17:21 Переглядів: 578

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація