29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підтримка учасників АТО та їхніх сімей – у пріоритеті Роздрукувати

30 серпня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

Зокрема, погоджено розпорядження голови облдержадміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету та двох обласних програм.

Представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації поінформували присутніх «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки».

– Це питання є надзвичайно актуальним на сьогодні, адже у Вінницькій області щоденно збільшується кількість людей, що потребують підтримки, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Це учасники бойових дій, їхні сім’ї та діти. У Вінниці створено та успішно функціонує центр надання психологічних послуг для таких категорій громадян, проте в районах області зазначена ситуація, на жаль, не вирішена в повній мірі. Головною проблемою є нестача необхідної кількості якісних фахівців, що можуть працювати з учасниками бойових дій.

Геннадій Мазур висловив думку щодо необхідності всеосяжної підтримки волонтерів та осіб, що сприяють сьогодні покращенню ситуації в районах області, а особливо – практикуючим психологам та фахівцям, що мають довіру у місцевих жителів.

Проект рішення про виконання зазначеної програми одноголосно підтримано членами комісії та буде винесено на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Усі члени комісії також долучилися до обговорення питання щодо встановлення почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною». Загалом, питання підтримано, проте зазначено, що необхідно ще внесення низки правок для створення прозорих та рівних умов.

Також було погоджено надбавки керівникам двох комунальних підприємств області на ІІІ квартал 2018 року.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 17:21 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація