Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Підтримка військових та допомога жмеринчанам, постраждалим від ворожої атаки – такі рішення ухвалили депутати Вінницької облРади Роздрукувати

На черговій 54 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили  рішення «Про забезпечення заходів з територіальної оборони та надання допомоги Збройним Силам України». Так, на запит військових частин, їм безоплатно передаються матеріально-технічні засоби на загальну суму понад 13 млн грн, які перебувають в оперативному управлінні комунальної установи «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів» та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

На сесії депутати також  проголосували за рішення про надання допомоги матеріальними засобами – будівельними матеріалами - з регіонального матеріального резерву Жмеринській міській раді для проведення відновлювальних робіт житлового фонду, пошкодженого в результаті російської атаки.

– Безпека та оборона, стійкість і турбота  – це пріоритети в роботі обласної Ради в умовах повномасштабної війни, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – І сьогоднішні рішення депутатського корпусу це підтверджують. Наш обов`язок - максимально оперативно реагувати на запити наших захисників і допомагати тим, хто постраждав від ворожих нападів, чиє житло знищено або зруйновано. Думаю, що підтримка військових стане потужнішою,адже Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №9559-д, який розширює повноваження органів місцевого самоврядування щодо фінансування Сил оборони.

Повернутись Створено: 28 червня 2024 року, 12:57

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація