Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підвищення кваліфікації Роздрукувати

За парти сіла друга половина самоврядців області

У Хмільнику тривають навчання депутатів обласної Ради, голів районних рад, районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських голів.

1-4 лютого навчальний курс пройдуть представники місцевого самоврядування 14 районів (самоврядці з 13 районів навчалися 24-28 січня). Вони прослухають ті ж лекції, що й їхні колеги минулого тижня.
Так, у перший день занять перед слухачами виступлять голова обласної Ради Сергій Татусяк («Сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні») та голова облдержадміністрації Микола Джига («Про пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку області в 2011 році»).
Також самоврядці зможуть поставити нагальні запитання щодо основ правого забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, повноважень місцевих рад у сфері управління об’єктами спільної власності територіальних громад, забезпечення ефективного бюджетного процесу, регулювання земельних відносин, механізму вирішення проблем на базовому рівні завдяки реалізації всеукраїнських, обласних та міжнародних програм на конкурсних умовах тощо.
– За 3 місяці роботи ми встигли пересвідчитись, що обсяг завдань, поставлених перед сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими комітетами величезний. Разом з тим, багатьом з них за браком досвіду та необхідних знань не завжди вдається швидко й правильно віднайти шляхи вирішення існуючих проблем, – зазначив Сергій Татусяк. – Тому, організовуючи навчання, ми ставили за мету дати самоврядцям теоретичні та практичні навики з усіх питань діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Також в ході семінару запланована мультимедійна презентація Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», яка розкриває теоретичні аспекти місцевого самоврядування, закладені в Європейської хартії місцевого самоврядування, на прикладі моделі державного управління Республіки Польща.

Довідка: за результатами виборів 30 жовтня 2010 року 40% самоврядців Вінницької області обрані вперше. Серед них: з 27 голів районних рад вперше обрані 17, з 18 міських голів – 7, з 28 селищних голів – 15, з 661 сільського голови вперше обрані 250.


 

Повернутись Створено: 1 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація