Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підвищення кваліфікації Роздрукувати

За парти сіла друга половина самоврядців області

У Хмільнику тривають навчання депутатів обласної Ради, голів районних рад, районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських голів.

1-4 лютого навчальний курс пройдуть представники місцевого самоврядування 14 районів (самоврядці з 13 районів навчалися 24-28 січня). Вони прослухають ті ж лекції, що й їхні колеги минулого тижня.
Так, у перший день занять перед слухачами виступлять голова обласної Ради Сергій Татусяк («Сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні») та голова облдержадміністрації Микола Джига («Про пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку області в 2011 році»).
Також самоврядці зможуть поставити нагальні запитання щодо основ правого забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, повноважень місцевих рад у сфері управління об’єктами спільної власності територіальних громад, забезпечення ефективного бюджетного процесу, регулювання земельних відносин, механізму вирішення проблем на базовому рівні завдяки реалізації всеукраїнських, обласних та міжнародних програм на конкурсних умовах тощо.
– За 3 місяці роботи ми встигли пересвідчитись, що обсяг завдань, поставлених перед сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими комітетами величезний. Разом з тим, багатьом з них за браком досвіду та необхідних знань не завжди вдається швидко й правильно віднайти шляхи вирішення існуючих проблем, – зазначив Сергій Татусяк. – Тому, організовуючи навчання, ми ставили за мету дати самоврядцям теоретичні та практичні навики з усіх питань діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Також в ході семінару запланована мультимедійна презентація Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», яка розкриває теоретичні аспекти місцевого самоврядування, закладені в Європейської хартії місцевого самоврядування, на прикладі моделі державного управління Республіки Польща.

Довідка: за результатами виборів 30 жовтня 2010 року 40% самоврядців Вінницької області обрані вперше. Серед них: з 27 голів районних рад вперше обрані 17, з 18 міських голів – 7, з 28 селищних голів – 15, з 661 сільського голови вперше обрані 250.


 

Повернутись Створено: 1 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація