Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Підвищення кваліфікації Роздрукувати

За парти сіла друга половина самоврядців області

У Хмільнику тривають навчання депутатів обласної Ради, голів районних рад, районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських голів.

1-4 лютого навчальний курс пройдуть представники місцевого самоврядування 14 районів (самоврядці з 13 районів навчалися 24-28 січня). Вони прослухають ті ж лекції, що й їхні колеги минулого тижня.
Так, у перший день занять перед слухачами виступлять голова обласної Ради Сергій Татусяк («Сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні») та голова облдержадміністрації Микола Джига («Про пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку області в 2011 році»).
Також самоврядці зможуть поставити нагальні запитання щодо основ правого забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, повноважень місцевих рад у сфері управління об’єктами спільної власності територіальних громад, забезпечення ефективного бюджетного процесу, регулювання земельних відносин, механізму вирішення проблем на базовому рівні завдяки реалізації всеукраїнських, обласних та міжнародних програм на конкурсних умовах тощо.
– За 3 місяці роботи ми встигли пересвідчитись, що обсяг завдань, поставлених перед сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими комітетами величезний. Разом з тим, багатьом з них за браком досвіду та необхідних знань не завжди вдається швидко й правильно віднайти шляхи вирішення існуючих проблем, – зазначив Сергій Татусяк. – Тому, організовуючи навчання, ми ставили за мету дати самоврядцям теоретичні та практичні навики з усіх питань діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Також в ході семінару запланована мультимедійна презентація Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», яка розкриває теоретичні аспекти місцевого самоврядування, закладені в Європейської хартії місцевого самоврядування, на прикладі моделі державного управління Республіки Польща.

Довідка: за результатами виборів 30 жовтня 2010 року 40% самоврядців Вінницької області обрані вперше. Серед них: з 27 голів районних рад вперше обрані 17, з 18 міських голів – 7, з 28 селищних голів – 15, з 661 сільського голови вперше обрані 250.


 

Повернутись Створено: 1 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1094

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація