Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Підвищення кваліфікації Роздрукувати

Вінницькі самоврядовці вивчали систему самоврядування Фінляндії

22 червня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області відбувся навчальний тренінг «Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду». Захід був організований Інститутом трансформації суспільства за сприяння обласної Ради.

З вітальним словом до учасників семінару виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк: «Для нас зараз просто необхідно накопичувати досвід інших країн в сфері місцевого самоврядування, а приклад демократичності та прозорості органів влади у Фінляндії взагалі вражає, як і загалом країн Скандинавії. Польща вчилась саме у Фінляндії організації функціонування територіальних громад. Адже саме в територіальних громадах мають вирішуватись 95% всіх питань, що виникають у їх мешканців».

У своїй презентації директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін навів порівняння системи самоврядування України та Фінляндії, та підкреслив, що без реформи місцевого самоврядування Україна не зможе досягти значного економічного розвитку до рівня середньоєвропейського.

Після закінчення заходу гості відзначили високий рівень організації заходу та зацікавленості аудиторії, а також те, що Вінницька область дійсно є найбільш підготовлена до пілотного проекту реформи місцевого самоврядування. В свою чергу голова обласної Ради запросив представників Інституту до співпраці в організації інших тренінгів у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 23 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1609

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація