Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підвищення кваліфікаційного рівня Роздрукувати

Магістри адміністративного менеджменту захистили свої дипломні роботи

Разом з останнім дзвоником у школярів завершився останній етап навчання у магістрів адміністративного менеджменту Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, призначений цього року головою Державної екзаменаційної комісії захисту магістерських дипломних робіт за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», разом з іншими членами комісії проекзаменував 50 дипломних робіт, підготовлених студентами.
Вінницька обласна Рада, перша серед інших регіонів України, розпочала підготовку висококваліфікованих фахівців – магістрів для органів місцевого самоврядування області ще у 2007році. Визначивши одним із пріоритетних напрямків своєї роботи підвищення якості кадрового потенціалу та формування системи безперервної освіти, спрямувала свої зусилля на пошук таких освітніх закладів, які б, за принципом Європейської мережі навчальних організацій органів місцевої та регіональної влади, готували кадри для органів державної влади і органів місцевого самоврядування. Таким закладом став Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.
Цього року екзаменаційна комісія інституту працювала протягом чотирьох днів. За словами голови комісії Юрія Медведєва, підсумки захисту магістерських дипломних робіт показали, що переважна більшість студентів, а це 35 осіб, отримали відмінні результати. Він також зауважив, що майбутні управлінці спроможні приймати оптимальні управлінські та адміністративні рішення, добре володіють методикою економічних розрахунків та економічного аналізу. Невдовзі ці спеціалісти, які отримають дипломи за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», поповнять ряди висококваліфікованих працівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування нашої області.

 

Повернутись Створено: 29 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація