Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підвищення зарплати для працівників енергопідприємств не призведе до збільшення тарифів на електроенергію Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно прийняття постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електроенергії для електроенергетичних підприємств в частині підвищення фонду оплати праці.

Засідання проходило за участі керівництва електрогенеруючих компаній, обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Від 1 жовтня для підвищення фонду оплати праці атомщики отримають трохи більший тариф за електроенергію, яку виробляють: тариф збільшився до 55,76 копійок за кіловат (був 54 копійки), – зазначив Ігор Хміль. – Насьогодні АЕС виробляють більше половини всієї електроенергії, яку ми споживаємо.

Метою слухань є збереження кваліфікованого кадрового потенціалу компаній та забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, а також забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачам.

Комісія зобов’язала енергокомпанії спрямувати збільшення фонду оплати праці на підвищення заробітної плати виробничо-технічного персоналу.

Зазначене підвищення рівня заробітної плати для працівників електроенергетичних підприємств не призведе до збільшення тарифів на електричну енергію для населення, запевняють у НКРЕКП.

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:33 Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація