Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підвищення зарплати для працівників енергопідприємств не призведе до збільшення тарифів на електроенергію Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно прийняття постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електроенергії для електроенергетичних підприємств в частині підвищення фонду оплати праці.

Засідання проходило за участі керівництва електрогенеруючих компаній, обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Від 1 жовтня для підвищення фонду оплати праці атомщики отримають трохи більший тариф за електроенергію, яку виробляють: тариф збільшився до 55,76 копійок за кіловат (був 54 копійки), – зазначив Ігор Хміль. – Насьогодні АЕС виробляють більше половини всієї електроенергії, яку ми споживаємо.

Метою слухань є збереження кваліфікованого кадрового потенціалу компаній та забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, а також забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачам.

Комісія зобов’язала енергокомпанії спрямувати збільшення фонду оплати праці на підвищення заробітної плати виробничо-технічного персоналу.

Зазначене підвищення рівня заробітної плати для працівників електроенергетичних підприємств не призведе до збільшення тарифів на електричну енергію для населення, запевняють у НКРЕКП.

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:33 Переглядів: 317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація