Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підвищення зарплати для працівників енергопідприємств не призведе до збільшення тарифів на електроенергію Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно прийняття постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електроенергії для електроенергетичних підприємств в частині підвищення фонду оплати праці.

Засідання проходило за участі керівництва електрогенеруючих компаній, обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Від 1 жовтня для підвищення фонду оплати праці атомщики отримають трохи більший тариф за електроенергію, яку виробляють: тариф збільшився до 55,76 копійок за кіловат (був 54 копійки), – зазначив Ігор Хміль. – Насьогодні АЕС виробляють більше половини всієї електроенергії, яку ми споживаємо.

Метою слухань є збереження кваліфікованого кадрового потенціалу компаній та забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, а також забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачам.

Комісія зобов’язала енергокомпанії спрямувати збільшення фонду оплати праці на підвищення заробітної плати виробничо-технічного персоналу.

Зазначене підвищення рівня заробітної плати для працівників електроенергетичних підприємств не призведе до збільшення тарифів на електричну енергію для населення, запевняють у НКРЕКП.

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:33 Переглядів: 270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація