Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підзарядити електромобілі відтепер можна у Барі Роздрукувати

23 червня, у Барі відкрили електричну зарядну станцію для електромобілів. Заправку для електрокарів розташували поряд з їдальнею, що знаходиться неподалік коледжу транспорту та будівництва. На урочисте відкриття завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, очільники району Володимир Саволюк і Михайло Піддубний, міський голова Артур Цицюрський, підприємець з м.Хмельницького Ігор Галкін.

Спонсором проекту виступив Барський машинобудівний завод. Працівники підприємства вирізали на лазерній установці оригінальну конструкцію у вигляді символу міста – башти, а майстри коледжу здійснили зварювальні та інші роботи з її облаштування. Завдяки підтримці директора Барського птахокомбінату Сергія Герасімова закуплена електрична частина, а електронна «начинка» пристрою – це допомога підприємця Олександра Хом’яка.

Ініціатором відкриття заправки став керівник Барського коледжу транспорту та будівництва Йосип Кібітлевський, який завжди знаходиться у пошуку нових ідей та успішно їх реалізовує.

- Мені надзвичайно приємно, що вдалося втілити в життя ще одну мрію – відкрити першими в районі, а точніше, – в районах області електричну заправку, - сказав Йосип Едуардович. – Як патріот, я дбаю про незалежність. А незалежна людина  - це вільна людина, яка може їздити світом і не думати про паливо для свого авто.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник також висловив переконання щодо перспективності впровадження на Вінниччині екологічних новацій у сфері автотранспорту. 

- Зараз розробляємо обласну Програму енергоефективності та відновлювальних джерел, - повідомив очільник депутатського корпусу. - І потрібно, щоб в районах Вінниччини також долучалися до проектів зі встановлення заправних станцій для електромобілів. А ми будемо йти назустріч таким новаціям. Ми ще не усвідомлюємо, наскільки це для нас вже завтрашній, і навіть сьогоднішній день.  Якщо я поміняю свій карбюраторний автомобіль на електричний, то перша поїздка буде в Бар. Тому що історія Бару - це історія українського містечка, яке пройшло багато випробувань, але  дивиться у майбутнє.

Анатолій Олійник висловив щиру вдячність директору Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосипу Кібітлевському за новаторство та креативність у роботі.

- Ініціативи, які надходять від Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, завжди будуть підтримані обласною державною адміністрацією. Адже вони відповідають вимогам часу, - наголосив у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

На Вінниччині впроваджується на сьогодні досить багато нових технологій, працює і розвивається в новому форматі бізнес. Є потужні можливості для розвитку відновлювальної енергетики, відбувається заміщення природного газу  на альтернативні види палива, що є важливою складовою у забезпеченні енергетичної незалежності нашої держави. У цьому контексті заслуговує на увагу й питання розвитку на теренах області мережі автомобільного електротранспорту і, зокрема, встановлення електрозаправок.

- Я вдячний долі, що познайомився з Йосипом Кібітлевським – зазначив представник Автоцентру “ЛІГА-ІІ” з м.Хмельницького Ігор Галкін. - Завдяки тісній співпраці з ним ми встановили безкоштовно у Барі електрозаправку. У Хмельницькому такий проект активно розвивається з грудня 2015 року. Плануємо його поширити по всій Україні, з метою розвитку мережі електротранспорту. Ми безкоштовно встановлюємо їх на території готелів, ресторанів, торгових комплексів, де директора небайдужі до захисту екології. Запитаєте, чому йдемо на це безкоштовно? Щоб ми користувались мобільним телефонами, потрібно, щоб  стояли антени. Ми  інвестуємо у зарядні станції, щоб завтра запропонувати електроавтомобіль і  ви не задумувались, де його підзарядити.

Він також розповів ретельно про економічну та екологічну користь використання електромобілів. А після перерізання почесними гостями урочистого заходу символічної стрічки, продемонстрував автокари Nissan Leaf та роботу заправочної станції і відповів на численні запитання присутніх.

Довідка.

На український ринок на сьогодні активно заходять відомі електромобілі Tesla та Nissan Leaf. Вартість елетромобіля близько 25 тис. доларів. Якщо це второнний ринок – 10-12 тис. доларів. Електрокари  -  екологічно чистий транспорт. Немає вихлопних газів. Використання енергії в електромобілях відбувається до п’яти разів ефективніше, ніж у звичайних двигунах. Більше того, власник електромобіля суттєво заощаджує кошти, адже не потрібно витрачатись на різноманітні мастила. Найекономніші електрокари споживають в середньому 10 кВт на 100 км. Двигун електрокара працює безшумно.Ефективність, екологічність і практичність електромобілів в Україні оцінили, тож мережа електричних заправочних станцій росте.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 13:41 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація