Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Піщанці дали два тижні на вирішення питання з доступним житлом Роздрукувати

Про соціально-економічну ситуацію у Піщанському районі 9 жовтня відзвітувала голова райдержадміністрації Світлана Жердецька. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники профільних управлінь.

Найбільше занепокоєння обласного керівництва викликало питання будівництва 8-квартирного житлового будинку, до виконання якого у районі ще не приступали. Управління капітального будівництва облдержадміністрації вважає, що зволікання відбувається через недостатню співпрацю і зусилля районної та селищної влади Піщанки.

– Даю вам два тижні, щоб знайти спосіб вирішити це питання, – звернувся І.Мовчан до відповідальних за цю галузь посадовців.

Серед позитивів району було відзначено те, що Піщанка в числі перших відкрила та запустила у роботу Центр адміністративних послуг. Наразі у центрі вже працює 8 фахівців, тоді як у більшості районів Вінниччини облаштування центрів на стадії ремонтів.

Зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери у профільних управлінь зауважень не викликало. А от Департамент агропромислового розвитку розкритикував район за неефективну експлуатацію земель сільськогосподарського призначення та за недостатнє використання ресурсу тваринництва.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 09:57 Переглядів: 700

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація