Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Піщанці дали два тижні на вирішення питання з доступним житлом Роздрукувати

Про соціально-економічну ситуацію у Піщанському районі 9 жовтня відзвітувала голова райдержадміністрації Світлана Жердецька. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники профільних управлінь.

Найбільше занепокоєння обласного керівництва викликало питання будівництва 8-квартирного житлового будинку, до виконання якого у районі ще не приступали. Управління капітального будівництва облдержадміністрації вважає, що зволікання відбувається через недостатню співпрацю і зусилля районної та селищної влади Піщанки.

– Даю вам два тижні, щоб знайти спосіб вирішити це питання, – звернувся І.Мовчан до відповідальних за цю галузь посадовців.

Серед позитивів району було відзначено те, що Піщанка в числі перших відкрила та запустила у роботу Центр адміністративних послуг. Наразі у центрі вже працює 8 фахівців, тоді як у більшості районів Вінниччини облаштування центрів на стадії ремонтів.

Зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери у профільних управлінь зауважень не викликало. А от Департамент агропромислового розвитку розкритикував район за неефективну експлуатацію земель сільськогосподарського призначення та за недостатнє використання ресурсу тваринництва.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 09:57 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація