Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Піщанці дали два тижні на вирішення питання з доступним житлом Роздрукувати

Про соціально-економічну ситуацію у Піщанському районі 9 жовтня відзвітувала голова райдержадміністрації Світлана Жердецька. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники профільних управлінь.

Найбільше занепокоєння обласного керівництва викликало питання будівництва 8-квартирного житлового будинку, до виконання якого у районі ще не приступали. Управління капітального будівництва облдержадміністрації вважає, що зволікання відбувається через недостатню співпрацю і зусилля районної та селищної влади Піщанки.

– Даю вам два тижні, щоб знайти спосіб вирішити це питання, – звернувся І.Мовчан до відповідальних за цю галузь посадовців.

Серед позитивів району було відзначено те, що Піщанка в числі перших відкрила та запустила у роботу Центр адміністративних послуг. Наразі у центрі вже працює 8 фахівців, тоді як у більшості районів Вінниччини облаштування центрів на стадії ремонтів.

Зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери у профільних управлінь зауважень не викликало. А от Департамент агропромислового розвитку розкритикував район за неефективну експлуатацію земель сільськогосподарського призначення та за недостатнє використання ресурсу тваринництва.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 09:57 Переглядів: 641

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація