03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Після перевірки рекомендували змінити директора Брацлавського будинку-інтернату Роздрукувати

До Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату 24 листопада з повторною перевіркою приїхали депутати обласної Ради: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур та голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації, Олександр Масленніков, а також керівники профільних департаментів облдержадміністрації та волонтери. 

Подібна перевірка вже проводилася у травні 2016 року. Тоді її ініціатором виступив депутатський корпус обласної Ради. Були виявлені проблеми із санітарно-гігієнічними умовами перебування хворих, із вбиральнями та харчуванням. Звернули увагу і на те, що ставлення персоналу до підопічних не зовсім  відповідає принципам гуманності.

Наразі у закладі перебуває 200 хворих, яких обслуговує 130 працівників будинку-інтернату.

Депутат Олександр Масленніков нагадав, що після травневої перевірки Департаментом соціальної та молодіжної політки облдержадміністрації було видано 28 приписів на усунення недоліків.  Після проведення повторної перевірки, знову було виявлено низку проблем, які залишилися невирішеними

- Ми побачили, що деякі зауваження виконані, - каже Олександр Георгійович, - наприклад, харчування трохи покращилось, територію прибрали. Але загальне враження залишилось гнітючим. Наприклад, просили зробити туалетні перегородки аби забезпечити  приватність. Однак, туалети так і залишилось без змін.

Депутати переконані, що у Брацлавському будинку-інтернаті потрібно змінювати директора закладу.

- Керівник будинку-інтернату пенсійного віку, вона не справляється з тим навантаженням, яке потребує її посади, – додав Олександр Масленніков. – Тому ми рекомендували Департаменту соціальної та молодіжної  політики  облдержадміністрації  в найкоротший термін розглянути питання зміни керівника Брацлавського будинку-інтернату.

Повернутись Створено: 25 листопада 2016 року, 14:26 Переглядів: 1912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація