03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Після протестних акцій Уряд видав постанову з механізмом виплат медикам, які задіяні  у боротьбі з COVID-19 Роздрукувати

7 травня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Погодили розпорядження голови облдержадміністрації про зміни до обласного бюджету в частині доплати медикам,  які задіяні  у боротьбі з COVID-19.

– Передумовою скликання комісії стало те, що врешті решт, через два місяці після початку карантину  і введення надзвичайної ситуації, уряд  видав постанову, де прописані чіткі механізми стимулюючих доплат медикам, – повідомив голова бюджетної комісії.

Геннадій Мазур зауважив, що 4 травня була введена у дію постанова Кабінету Міністрів України №331, якою передбачено провести виплати медикам з 1 квітня.

– Звертаю увагу, що йдеться вже не про 300% заробітної плати, як говорили раніше урядовці, а про 300% посадового окладу, – продовжив Геннадій Федорович. – У зв’язку із попередніми страйками та моїми коментарями уряд все таки почув, що є проблеми в регіонах, і це не проблема в органах місцевого самоврядування, а проблема в механізмі. Після сьогоднішнього засідання комісії медики, які задіяні у боротьбі з COVID-19, отримають обіцяні доплати за березень.

Комісія підтримала окремі заклади та заходи у системі охорони здоров'я за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 1  млн 211 тис 500 грн, з яких 346 600 грн отримає Барський район,  187 200 грн – Гайсинський район, 164 300 грн –  м.Могилів-Подільський, 141 300 грн – Бершадський район, решта п’ять районів – Жмеринський, Козятинський, Крижопільський, Липовецький, Томашпільський райони  та м.Ладижин – до 100 тис. грн.

– Таким чином маємо забезпечити медикам виплату заробітної плати, – повідомив Геннадій Федорович.

У роботі засідання комісії окрім членів комісії взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуюча справами обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення обласної Ради Алла Олійник, заступник директора Департаменту охорони здоров‘я облдержадміністрації Олена Житанська.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2020 року, 12:54 Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація