Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Після успіху DESPRO швейцарці пропонують Вінниччині нові проекти Роздрукувати

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва розглядає Вінницьку область як потенційного партнера у двох нових проектах. Один з них стосується запровадження в органах влади регіону системи електронного врядування, другий – сфери охорони здоров’я і реалізовуватиметься спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це повідомив програмний співробітник агенції П’єр Маурер, котрий 17 жовтня перебував на Вінниччині з робочим візитом. А саме: з метою ознайомлення з результатами реалізації проекту сільського водопостачання у селі Комунарівка Калинівського району.

Під час зустрічі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським пан Маурер зазначив, що швейцарська сторона задоволена прогресом у проектах DESPRO на Вінниччині і теплі відгуки про них вінничан налаштовують агенцію розвитку і співробітництва на співпрацю з регіоном у майбутньому. 

– Ми плануємо два проекти в Україні, у яких Вінниччина розглядається як партнер. І хоча ще ведуться консультації щодо впровадження проектів, Вінницька область вже потрапила до «короткого списку» претендентів, – заявив П’єр Маурер.

Він додав, що це важливо, адже Швейцарія як авторитетна країна може собі дозволити вибирати, з ким їй працювати.

– Ми працюємо з тими, хто готовий до співпраці, хто сам пропонує ініціативи і власну участь у проектах, – резюмував іноземний гість.

Ігор Кревський від імені обласної влади подякував Швейцарській агенції розвитку і співробітництва за проект DESPRO, який зробив вагомий внесок в енергоефективність та водозабезпечення області.

– Результати двох фаз проекту – позитивні для жителів сіл, як у матеріальному, так і в соціальному плані. Матеріальний позитив – це десятки кілометрів прокладених водогонів, поводження з твердими побутовим відходами та вся супровідна інфраструктура. А у соціальному плані – ми дуже підняли громадську активність вінничан, залучили їх до особистої участі в проектах, чого раніше не було, – відзначив Ігор Кревський.

Ще одним важливим фактором проекту DESPRO перший заступник голови обласної Ради назвав децентралізацію, що для Вінниччини як ініціатора реформи місцевого самоврядування є надзвичайно актуальним.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2013 року, 15:59 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація