Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Після успіху DESPRO швейцарці пропонують Вінниччині нові проекти Роздрукувати

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва розглядає Вінницьку область як потенційного партнера у двох нових проектах. Один з них стосується запровадження в органах влади регіону системи електронного врядування, другий – сфери охорони здоров’я і реалізовуватиметься спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це повідомив програмний співробітник агенції П’єр Маурер, котрий 17 жовтня перебував на Вінниччині з робочим візитом. А саме: з метою ознайомлення з результатами реалізації проекту сільського водопостачання у селі Комунарівка Калинівського району.

Під час зустрічі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським пан Маурер зазначив, що швейцарська сторона задоволена прогресом у проектах DESPRO на Вінниччині і теплі відгуки про них вінничан налаштовують агенцію розвитку і співробітництва на співпрацю з регіоном у майбутньому. 

– Ми плануємо два проекти в Україні, у яких Вінниччина розглядається як партнер. І хоча ще ведуться консультації щодо впровадження проектів, Вінницька область вже потрапила до «короткого списку» претендентів, – заявив П’єр Маурер.

Він додав, що це важливо, адже Швейцарія як авторитетна країна може собі дозволити вибирати, з ким їй працювати.

– Ми працюємо з тими, хто готовий до співпраці, хто сам пропонує ініціативи і власну участь у проектах, – резюмував іноземний гість.

Ігор Кревський від імені обласної влади подякував Швейцарській агенції розвитку і співробітництва за проект DESPRO, який зробив вагомий внесок в енергоефективність та водозабезпечення області.

– Результати двох фаз проекту – позитивні для жителів сіл, як у матеріальному, так і в соціальному плані. Матеріальний позитив – це десятки кілометрів прокладених водогонів, поводження з твердими побутовим відходами та вся супровідна інфраструктура. А у соціальному плані – ми дуже підняли громадську активність вінничан, залучили їх до особистої участі в проектах, чого раніше не було, – відзначив Ігор Кревський.

Ще одним важливим фактором проекту DESPRO перший заступник голови обласної Ради назвав децентралізацію, що для Вінниччини як ініціатора реформи місцевого самоврядування є надзвичайно актуальним.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2013 року, 15:59 Переглядів: 1184

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація