6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Після успіху DESPRO швейцарці пропонують Вінниччині нові проекти Роздрукувати

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва розглядає Вінницьку область як потенційного партнера у двох нових проектах. Один з них стосується запровадження в органах влади регіону системи електронного врядування, другий – сфери охорони здоров’я і реалізовуватиметься спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це повідомив програмний співробітник агенції П’єр Маурер, котрий 17 жовтня перебував на Вінниччині з робочим візитом. А саме: з метою ознайомлення з результатами реалізації проекту сільського водопостачання у селі Комунарівка Калинівського району.

Під час зустрічі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським пан Маурер зазначив, що швейцарська сторона задоволена прогресом у проектах DESPRO на Вінниччині і теплі відгуки про них вінничан налаштовують агенцію розвитку і співробітництва на співпрацю з регіоном у майбутньому. 

– Ми плануємо два проекти в Україні, у яких Вінниччина розглядається як партнер. І хоча ще ведуться консультації щодо впровадження проектів, Вінницька область вже потрапила до «короткого списку» претендентів, – заявив П’єр Маурер.

Він додав, що це важливо, адже Швейцарія як авторитетна країна може собі дозволити вибирати, з ким їй працювати.

– Ми працюємо з тими, хто готовий до співпраці, хто сам пропонує ініціативи і власну участь у проектах, – резюмував іноземний гість.

Ігор Кревський від імені обласної влади подякував Швейцарській агенції розвитку і співробітництва за проект DESPRO, який зробив вагомий внесок в енергоефективність та водозабезпечення області.

– Результати двох фаз проекту – позитивні для жителів сіл, як у матеріальному, так і в соціальному плані. Матеріальний позитив – це десятки кілометрів прокладених водогонів, поводження з твердими побутовим відходами та вся супровідна інфраструктура. А у соціальному плані – ми дуже підняли громадську активність вінничан, залучили їх до особистої участі в проектах, чого раніше не було, – відзначив Ігор Кревський.

Ще одним важливим фактором проекту DESPRO перший заступник голови обласної Ради назвав децентралізацію, що для Вінниччини як ініціатора реформи місцевого самоврядування є надзвичайно актуальним.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2013 року, 15:59 Переглядів: 1111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація