Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Після успіху DESPRO швейцарці пропонують Вінниччині нові проекти Роздрукувати

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва розглядає Вінницьку область як потенційного партнера у двох нових проектах. Один з них стосується запровадження в органах влади регіону системи електронного врядування, другий – сфери охорони здоров’я і реалізовуватиметься спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це повідомив програмний співробітник агенції П’єр Маурер, котрий 17 жовтня перебував на Вінниччині з робочим візитом. А саме: з метою ознайомлення з результатами реалізації проекту сільського водопостачання у селі Комунарівка Калинівського району.

Під час зустрічі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським пан Маурер зазначив, що швейцарська сторона задоволена прогресом у проектах DESPRO на Вінниччині і теплі відгуки про них вінничан налаштовують агенцію розвитку і співробітництва на співпрацю з регіоном у майбутньому. 

– Ми плануємо два проекти в Україні, у яких Вінниччина розглядається як партнер. І хоча ще ведуться консультації щодо впровадження проектів, Вінницька область вже потрапила до «короткого списку» претендентів, – заявив П’єр Маурер.

Він додав, що це важливо, адже Швейцарія як авторитетна країна може собі дозволити вибирати, з ким їй працювати.

– Ми працюємо з тими, хто готовий до співпраці, хто сам пропонує ініціативи і власну участь у проектах, – резюмував іноземний гість.

Ігор Кревський від імені обласної влади подякував Швейцарській агенції розвитку і співробітництва за проект DESPRO, який зробив вагомий внесок в енергоефективність та водозабезпечення області.

– Результати двох фаз проекту – позитивні для жителів сіл, як у матеріальному, так і в соціальному плані. Матеріальний позитив – це десятки кілометрів прокладених водогонів, поводження з твердими побутовим відходами та вся супровідна інфраструктура. А у соціальному плані – ми дуже підняли громадську активність вінничан, залучили їх до особистої участі в проектах, чого раніше не було, – відзначив Ігор Кревський.

Ще одним важливим фактором проекту DESPRO перший заступник голови обласної Ради назвав децентралізацію, що для Вінниччини як ініціатора реформи місцевого самоврядування є надзвичайно актуальним.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2013 року, 15:59 Переглядів: 1092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація