Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання будівництва водогону у Барському районі розглянули на засіданні робочої групи Роздрукувати

16 травня вдруге відбулось засідання робочої групи, яку очолив голова постійної  з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, щодо вивчення питання будівництва водогону у с.Маньківці Барського району.

Нагадаємо, що у 2016 році на ім’я депутата обласної Ради Андрія Ковальова надійшов лист від членів громадської організації «Джерело – с.Маньківці». Йшлося про те, що реконструкцію водогону у селі було розпочато ще у 2012 році.

«Ситуація з забезпеченням питною водою жителів села складна. У більшості колодязів пропала вода, стара колгоспна свердловина не придатна до використання, про що свідчить акт обстеження свердловини організацією «Водпроект» і виникла необхідність побудови нової. Також є необхідність підключення до якісної мережі водопостачання сільської школи, дитячого садка, дитячого будинку сімейного типу та обласного дитячого туберкульозного санаторію «Зелений гай», - йдеться у зверненні. – Склалася дуже важка ситуація з фінансуванням даних робіт. З 2012 року в будівництво жителі села вклали по 6000 грн, кошторисна вартість реконструкції водогону на сьогодні складає 1 981 500 грн та побудови нової свердловини 486 895 грн, а це для нашого села непідйомна сума, тому ми просимо Вашої допомоги у вирішенні фінансування реконструкції водних мереж у нашому селі».

За результатами засідання одноголосно було прийнято рішення звернутись  у Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, Департамент фінансів облдержадміністрації, народних депутатів України, Барської районної ради, районної державної адміністрації щодо співфінансування  вищезазначеного будівництва водогону.

Повернутись Створено: 16 травня 2017 року, 16:10 Переглядів: 666

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація