Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання функціонування системи “Рада” буде вивчено додатково Роздрукувати

29 липня відбулось засідання комісії з тестової перевірки системи голосування “Рада” за участю голів постійних комісій, фракцій, депутатських груп обласної Ради та фахівців. Провів засідання перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

На засіданні депутати обговорювали це питання детальніше, зокрема надали свої пропозиції щодо ґрунтовнішого вивчення роботи системи “Рада”, запропонували провести тестування за участю фахівців у цій галузі та розглянути можливість придбання сертифікованого обладнання.

Ігор Кревський зазначив, що комісія обласної Ради за участю фахівців має на меті забезпечити стабільність та конфіденційність роботи системи “Рада”, а також повідомив про заходи, які були вжиті керівництвом обласної Ради для відновлення системи голосування “Рада” після січневих подій цього року.

Після обговорення, присутні дійшли згоди у тому, щоб створити робочу групу за участю депутатів, фахівців, представників підприємства, яке здійснює обслуговування системи “Рада” для підготовки конкретних пропозицій щодо відновлення роботи системи голосування Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 29 липня 2014 року, 17:39 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація