4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання компенсації громадянам за порушення їх прав підняли на особистому прийомі у Геннадія Мазура Роздрукувати

На особистому прийомі депутата обласної Ради Геннадія Мазура жителькою міста Вінниці було порушено питання щодо компенсації з державного бюджету за порушення її прав. Громадянка ще в 2011 році звернулась до Замостянського районного суду міста Вінниці із позовною заявою щодо компенсації недоотриманої надбавки до пенсії, на яку вона має право відповідно до Закону України ,,Про соціальний захист дітей війни”. Постановою від 22 серпня 2011 року суд зобов’язав управління пенсійного фонду виплатити громадянці суму недоотриманої пенсії.

Однак до сьогоднішнього дня рішення суду не виконано через відсутність достатнього обсягу бюджетних призначень у державному бюджеті за бюджетною програмою ,,забезпечення виконання рішень суду, що гарантовані державою”.

Геннадій Мазур відзначає, що окрім цього звернення, на його ім’я уже надійшла низка інших із аналогічних питань, що свідчить про системність проблеми. Депутат вважає, що зобов’язання, які були взяті державою, мають виконуватись. Тому для часткової підтримки жительки Вінниці Геннадієм Мазуром було надано матеріальну допомогу.

З метою вирішення вказаної проблеми, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур ініціює депутатське звернення до голови Державної казначейської служби України.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 16:54 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація