Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Питання охорони здоров’я в області під пильною увагою депутатів Роздрукувати

6 квітня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Члени комісії розглянули питання про здійснення державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із запобігання корупції щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

В результаті опрацювання депутати прийняли рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів щодо скасування запропонованої постанови.

Під час обговорення проектів  рішень щодо переукладання контрактів з керівниками медичних установ, прослідковувалась позиція депутатів про необхідність відправляти керівників медичних установ на конкурси, а не  переукладати контракти. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк  зазначила, що за результатами щорічної оцінки діяльності керівників медичних закладів області, були надані позитивні висновки відповідно займаних посад.

В ході розгляду звернення директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Сокілець Немирівського району щодо виділення коштів на ремонт навчального закладу, депутати вирішили звернутись від імені комісії до голів Немирівської районної ради та райдержадміністрації з проханням винайти можливість профінансувати завершення ремонтних робіт у школі.

Депутати постійної комісії погодили розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». В якому йде мова про передачу держаної субвенції Козятинському району. Субвенція призначена для будівництва (придбання) житла для сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

З протоколом та висновками 48-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 18:14 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація