24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Питання охорони здоров’я в області під пильною увагою депутатів Роздрукувати

6 квітня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Члени комісії розглянули питання про здійснення державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із запобігання корупції щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

В результаті опрацювання депутати прийняли рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів щодо скасування запропонованої постанови.

Під час обговорення проектів  рішень щодо переукладання контрактів з керівниками медичних установ, прослідковувалась позиція депутатів про необхідність відправляти керівників медичних установ на конкурси, а не  переукладати контракти. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк  зазначила, що за результатами щорічної оцінки діяльності керівників медичних закладів області, були надані позитивні висновки відповідно займаних посад.

В ході розгляду звернення директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Сокілець Немирівського району щодо виділення коштів на ремонт навчального закладу, депутати вирішили звернутись від імені комісії до голів Немирівської районної ради та райдержадміністрації з проханням винайти можливість профінансувати завершення ремонтних робіт у школі.

Депутати постійної комісії погодили розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». В якому йде мова про передачу держаної субвенції Козятинському району. Субвенція призначена для будівництва (придбання) житла для сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

З протоколом та висновками 48-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 18:14 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація