Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання охорони здоров’я в області під пильною увагою депутатів Роздрукувати

6 квітня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Члени комісії розглянули питання про здійснення державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із запобігання корупції щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

В результаті опрацювання депутати прийняли рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів щодо скасування запропонованої постанови.

Під час обговорення проектів  рішень щодо переукладання контрактів з керівниками медичних установ, прослідковувалась позиція депутатів про необхідність відправляти керівників медичних установ на конкурси, а не  переукладати контракти. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк  зазначила, що за результатами щорічної оцінки діяльності керівників медичних закладів області, були надані позитивні висновки відповідно займаних посад.

В ході розгляду звернення директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Сокілець Немирівського району щодо виділення коштів на ремонт навчального закладу, депутати вирішили звернутись від імені комісії до голів Немирівської районної ради та райдержадміністрації з проханням винайти можливість профінансувати завершення ремонтних робіт у школі.

Депутати постійної комісії погодили розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». В якому йде мова про передачу держаної субвенції Козятинському району. Субвенція призначена для будівництва (придбання) житла для сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

З протоколом та висновками 48-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 18:14 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація