5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання охорони здоров’я в області під пильною увагою депутатів Роздрукувати

6 квітня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Члени комісії розглянули питання про здійснення державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із запобігання корупції щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

В результаті опрацювання депутати прийняли рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів щодо скасування запропонованої постанови.

Під час обговорення проектів  рішень щодо переукладання контрактів з керівниками медичних установ, прослідковувалась позиція депутатів про необхідність відправляти керівників медичних установ на конкурси, а не  переукладати контракти. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк  зазначила, що за результатами щорічної оцінки діяльності керівників медичних закладів області, були надані позитивні висновки відповідно займаних посад.

В ході розгляду звернення директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Сокілець Немирівського району щодо виділення коштів на ремонт навчального закладу, депутати вирішили звернутись від імені комісії до голів Немирівської районної ради та райдержадміністрації з проханням винайти можливість профінансувати завершення ремонтних робіт у школі.

Депутати постійної комісії погодили розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». В якому йде мова про передачу держаної субвенції Козятинському району. Субвенція призначена для будівництва (придбання) житла для сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

З протоколом та висновками 48-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 18:14 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація