Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання передачі дочірніх підприємств КП «Вінницяоблводоканал» розглянуть на наступному засіданні комісії Роздрукувати

8 липня 2016 року відбулось засідання обласної Ради 7 скликання з під головування депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

У роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Олійник А.Д., заступник голови облдержадміністрації Броварник В. М.,  директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Волков С.А., заступник директора Департаменту освіти і науки Бачинський В. Г. начальник управління культури і мистецтв Городинський С. С. керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Федоришин В. С., Волощук В. І., Бойко І. Г.,  Крот В. В., представники громадських організацій, засоби масової інформації.

         Серед двадцяти питань порядку денного засідання особливо бурхливе обговорення викликали питання про затвердження статуту ОКП „Вінницякіно”, викладеного у новій редакції, про оренду приміщень Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру, про продаж автомобілів тощо. Було вирішено створити кілька тимчасових робочих груп з вивчення вищевказаних питань. Також вирішили повернутися на наступному засіданні до питання передачі ”, що не отримало необхідної кількості голосів.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 8 липня 2016 року, 16:03 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація