Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива – на контролі обласної влади Роздрукувати

23 липня на базі Барського машинобудівного заводу відбулось виїзне відкрите засідання робочого штабу з організаційного забезпечення переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива. У заході взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови обласної держадміністрації Олександр В’юник, окремі депутати обласної Ради, керівники профільних установ, очільники районів та міст області.

Під час засідання були обговорені питання: «Про планові заходи щодо переведення котелень на альтернативні види палива»; «Про роботу ПАТ «Барський машинобудівний завод»; «Забезпечення паливом котелень бюджетних закладів області, які переводяться на альтернативні види палива»; «Організаційна робота щодо забезпечення технічного нагляду і професійного обслуговування котелень бюджетних закладів області» та інші.

Як зазначили учасники наради, найперше завдання при підготовці до опалювального сезону в нинішній ситуації, що складається на енергетичному ринку України – забезпечення теплом підприємств цілодобового перебування людей та соціальних установ.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що однією із головних умов успішності усіх вищезазначених заходів є правильно проведена просвітницька робота та інформування населенння.

В ході виїзного засідання присутні оглянули Барський машинобудівний завод, ознайомились із процесом виробництва та потужностями підприємства. Як зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» Геннадій Лук, їхнє підприємство спеціалізується на випуску газових, електричних та твердопаливних котлів і здатне забезпечити половину потреби соціальних установ Вінниччини в котлах, які працюють на альтернативних видах палива.

Також учасники мали можливість перевірити котли Барського машинобудівного заводу в дії у дошкільному навчальному закладі «Дубочок» села Войнашівка, де встановлене обладнання змішаного типу.

Питання про планові заходи щодо переобладнання соціальних установ на альтернативні види палива мають відбутися в усіх районах області вже з наступного тижня. 

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 11:12 Переглядів: 1814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація