4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива – на контролі обласної влади Роздрукувати

23 липня на базі Барського машинобудівного заводу відбулось виїзне відкрите засідання робочого штабу з організаційного забезпечення переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива. У заході взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови обласної держадміністрації Олександр В’юник, окремі депутати обласної Ради, керівники профільних установ, очільники районів та міст області.

Під час засідання були обговорені питання: «Про планові заходи щодо переведення котелень на альтернативні види палива»; «Про роботу ПАТ «Барський машинобудівний завод»; «Забезпечення паливом котелень бюджетних закладів області, які переводяться на альтернативні види палива»; «Організаційна робота щодо забезпечення технічного нагляду і професійного обслуговування котелень бюджетних закладів області» та інші.

Як зазначили учасники наради, найперше завдання при підготовці до опалювального сезону в нинішній ситуації, що складається на енергетичному ринку України – забезпечення теплом підприємств цілодобового перебування людей та соціальних установ.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що однією із головних умов успішності усіх вищезазначених заходів є правильно проведена просвітницька робота та інформування населенння.

В ході виїзного засідання присутні оглянули Барський машинобудівний завод, ознайомились із процесом виробництва та потужностями підприємства. Як зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» Геннадій Лук, їхнє підприємство спеціалізується на випуску газових, електричних та твердопаливних котлів і здатне забезпечити половину потреби соціальних установ Вінниччини в котлах, які працюють на альтернативних видах палива.

Також учасники мали можливість перевірити котли Барського машинобудівного заводу в дії у дошкільному навчальному закладі «Дубочок» села Войнашівка, де встановлене обладнання змішаного типу.

Питання про планові заходи щодо переобладнання соціальних установ на альтернативні види палива мають відбутися в усіх районах області вже з наступного тижня. 

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 11:12 Переглядів: 2156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація