Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Питання переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива – на контролі обласної влади Роздрукувати

23 липня на базі Барського машинобудівного заводу відбулось виїзне відкрите засідання робочого штабу з організаційного забезпечення переведення котелень бюджетних закладів області на альтернативні види палива. У заході взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови обласної держадміністрації Олександр В’юник, окремі депутати обласної Ради, керівники профільних установ, очільники районів та міст області.

Під час засідання були обговорені питання: «Про планові заходи щодо переведення котелень на альтернативні види палива»; «Про роботу ПАТ «Барський машинобудівний завод»; «Забезпечення паливом котелень бюджетних закладів області, які переводяться на альтернативні види палива»; «Організаційна робота щодо забезпечення технічного нагляду і професійного обслуговування котелень бюджетних закладів області» та інші.

Як зазначили учасники наради, найперше завдання при підготовці до опалювального сезону в нинішній ситуації, що складається на енергетичному ринку України – забезпечення теплом підприємств цілодобового перебування людей та соціальних установ.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що однією із головних умов успішності усіх вищезазначених заходів є правильно проведена просвітницька робота та інформування населенння.

В ході виїзного засідання присутні оглянули Барський машинобудівний завод, ознайомились із процесом виробництва та потужностями підприємства. Як зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» Геннадій Лук, їхнє підприємство спеціалізується на випуску газових, електричних та твердопаливних котлів і здатне забезпечити половину потреби соціальних установ Вінниччини в котлах, які працюють на альтернативних видах палива.

Також учасники мали можливість перевірити котли Барського машинобудівного заводу в дії у дошкільному навчальному закладі «Дубочок» села Войнашівка, де встановлене обладнання змішаного типу.

Питання про планові заходи щодо переобладнання соціальних установ на альтернативні види палива мають відбутися в усіх районах області вже з наступного тижня. 

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 11:12 Переглядів: 1889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація