Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Питання, порушені вінничанами на особистому прийомі громадян, вирішував Ігор Кревський Роздрукувати

9 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув питання вінничан щодо вирішення соціально-економічних проблем, законності користування земельними ділянками, порушення санітарних норм при забудові; питання працевлаштування та інші.

Так, житель міста Вінниці Валерій Миколайович Степанюк вже не вперше звертається в обласну інстанцію щодо законності розірвання з ним Вінницькою міською радою договору оренди на земельну ділянку. За словами заявника, цією ділянкою його родина користувалася багато років, але без її погодження була передана іншому орендарю.

Для вирішення порушеного питання, у відповідності з чинним законодавством, обласною Радою будуть повторно направлені листи до Генеральної прокуратури України, прокуратури Вінницької області та Вінницької міської ради.

Ще один вінничанин, Федоришин Володимир Васильович, прийшов на особистий прийом з надією вирішити його болюче питання щодо законності будівництва гаражів по вул. Лізи Чайкіної. Як повідомив пенсіонер, внаслідок порушення санітарних норм при забудові, його помешкання та присадибну ділянку постійно підтоплюють стічні води.

На законність дій сусіда, який порушив норми при забудові, також поскаржилась мешканка Томашпільського району Галина Мацюра.

Як завжди, під час особистого прийому, були озвучені питання соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання; а також для вирішення інших життєво необхідних потреб.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський розглянув кожне звернення, надавши детальне роз’яснення, які документи потрібно зібрати, чи в яку інстанцію додатково треба звернутися, аби прискорити процес вирішення тих, чи інших порушених питань.

– Все, що залежить від наших дій і знаходиться в межах повноважень обласної Ради, ми зробимо, – запевнив заявників Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 09:28 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація