Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання, порушені вінничанами на особистому прийомі громадян, вирішував Ігор Кревський Роздрукувати

9 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув питання вінничан щодо вирішення соціально-економічних проблем, законності користування земельними ділянками, порушення санітарних норм при забудові; питання працевлаштування та інші.

Так, житель міста Вінниці Валерій Миколайович Степанюк вже не вперше звертається в обласну інстанцію щодо законності розірвання з ним Вінницькою міською радою договору оренди на земельну ділянку. За словами заявника, цією ділянкою його родина користувалася багато років, але без її погодження була передана іншому орендарю.

Для вирішення порушеного питання, у відповідності з чинним законодавством, обласною Радою будуть повторно направлені листи до Генеральної прокуратури України, прокуратури Вінницької області та Вінницької міської ради.

Ще один вінничанин, Федоришин Володимир Васильович, прийшов на особистий прийом з надією вирішити його болюче питання щодо законності будівництва гаражів по вул. Лізи Чайкіної. Як повідомив пенсіонер, внаслідок порушення санітарних норм при забудові, його помешкання та присадибну ділянку постійно підтоплюють стічні води.

На законність дій сусіда, який порушив норми при забудові, також поскаржилась мешканка Томашпільського району Галина Мацюра.

Як завжди, під час особистого прийому, були озвучені питання соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання; а також для вирішення інших життєво необхідних потреб.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський розглянув кожне звернення, надавши детальне роз’яснення, які документи потрібно зібрати, чи в яку інстанцію додатково треба звернутися, аби прискорити процес вирішення тих, чи інших порушених питань.

– Все, що залежить від наших дій і знаходиться в межах повноважень обласної Ради, ми зробимо, – запевнив заявників Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 09:28 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація