Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання, порушені вінничанами, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

25 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула більше десяти заяв, скарг та пропозицій. Цього разу на прийом до обласного керівництва звернулися вінничани, яких найбільше турбують питання охорони здоров’я, екологічної безпеки, соціального забезпечення та інші.

Так, питанням про відновлення статусу лікарні у смт Дашів колективно переймаються медпрацівники цього закладу, а також селищний голова Сергій Тітаренко. Свої пропозиції щодо вирішення цієї проблеми вони неодноразово обговорювали з попереднім керівництвом Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА, але позитивних зрушень не відбулось.

Також під час особистого прийому Наталія Солейко розглянула ще одне колективне звернення від мешканців м. Вінниці, які вже не вперше порушують питання законності забудови, за адресою вул. Артинова, 8.

Житель м. Немирова Ковальчук П.О. приїхав на прийом до обласного керівництва з надією вирішити питання екологічної безпеки свого містечка, зокрема, очищення навколишньої території від забруднюючих стоків. Також він вніс пропозицію внести зміни на законодавчому рівні щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Під час особистого прийому були порушені питання встановлення контролю просування черги у дитячий садочок, сприяння у наданні лікування, проведення оперативного втручання, виділення матеріальної допомоги.

Заступник голови обласної Ради окремі питання вирішила в ході прийому, а інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 25 червня 2014 року, 18:19 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація