Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Питання, порушені вінничанами, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

25 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула більше десяти заяв, скарг та пропозицій. Цього разу на прийом до обласного керівництва звернулися вінничани, яких найбільше турбують питання охорони здоров’я, екологічної безпеки, соціального забезпечення та інші.

Так, питанням про відновлення статусу лікарні у смт Дашів колективно переймаються медпрацівники цього закладу, а також селищний голова Сергій Тітаренко. Свої пропозиції щодо вирішення цієї проблеми вони неодноразово обговорювали з попереднім керівництвом Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА, але позитивних зрушень не відбулось.

Також під час особистого прийому Наталія Солейко розглянула ще одне колективне звернення від мешканців м. Вінниці, які вже не вперше порушують питання законності забудови, за адресою вул. Артинова, 8.

Житель м. Немирова Ковальчук П.О. приїхав на прийом до обласного керівництва з надією вирішити питання екологічної безпеки свого містечка, зокрема, очищення навколишньої території від забруднюючих стоків. Також він вніс пропозицію внести зміни на законодавчому рівні щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Під час особистого прийому були порушені питання встановлення контролю просування черги у дитячий садочок, сприяння у наданні лікування, проведення оперативного втручання, виділення матеріальної допомоги.

Заступник голови обласної Ради окремі питання вирішила в ході прийому, а інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 25 червня 2014 року, 18:19 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація