Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання правової освіти обговорили на засіданні координаційно-методичної ради Роздрукувати

30 вересня відбулось засідання Вінницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. У зібранні взяв участь заступник голови обласної МКМР з правової освіти населення, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами обласної Ради Степан Нешик.

До порядку денного засідання були внесені питання: «Діяльність Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області», «Правове регулювання безоплатної первинної правової допомоги», «Правове регулювання безоплатної вторинної правової допомоги», «Надання безоплатної первинної правової допомоги через правові громадські приймальні територіальних управлінь юстиції Вінницької області», «Діяльність Координаційної ради молодих юристів у напрямі правоосвітньої роботи та її роль у формуванні правової обізнаності громадян».

– З 1 січня 2014 року планується відкриття 4-ох Центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги для громадян нашої області – у Вінницькому, Козятинському, Гайсинському та Томашпільському районах, – повідомила, виступаючи перед присутніми, директор Вінницького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Маліновська, .

– Нас мають чути всі громадяни Вінницької області, ми мусимо працювати так, щоб був результат нашої діяльності, щоб кожний зміг  побачити шляхи вирішення будь-яких питань, зокрема, щодо питань правової освіти, – наголосив, підсумовуючи засідання Степан Нешик.

Для довідки: Вінницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення створена для забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, навчальних закладів, наукових установ, видавничих організацій, ЗМІ у сфері правової освіти населення.

 

Повернутись Створено: 30 вересня 2013 року, 16:03 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація