Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Питання приєднання Корделівки до Калинівської міської ОТГ буде вирішуватись на сесії обласної Ради Роздрукувати

21 листопада відбулось 29 засідання постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва   під головуванням Лариси Білозір.

У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівник секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – начальник управління розвитку підприємництва та централізованих капіталовкладень Надія Носіковська, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Інеса Ратушняк, заступник начальника УОАЗОР Головного управління  Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук, Калинівський міський голова Анатолій Шамалюк, Корделівський сільський голова Калинівського району Людмила Дудар, представники ініціативної групи з   утворення Корделівської ОТГ Калинівського району Людмила Козир, Віктор Векліч та Роман Андріюк.

Згідно з затвердженим порядком денним на засіданні було розглянуто 16 питань, серед яких: звернення ініціативної групи жителів села Корделівка і Загребельні Калинівського району; про внесення змін по Перспективного плану формування територій громад Липовецького та Тростянецького районів; перейменування Білянівської сільської ради Чернівецького району.

Найбільш жваве обговорення відбулось при розгляді звернення ініціативної групи жителів села Корделівка і Загребельні Калинівського району Вінницької області. Члени комісії вислухали Корделівського сільського голову Людмилу Дудар, представника ініціативної групи зі створення Корделівської ОТГ Людмилу Козир, Калинівського міського голову Анатолія Шамалюка. Відповідно до чинного законодавства рішення про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Вінницької області в частині приєднання Корделівської сільської ради до Калинівської міської об’єднаної територіальної громади залишається за депутатами обласної Ради і буде вирішуватись на сесії обласної Ради.

За результатами обговорення постійна комісія  погодила та рекомендувала внести на розгляд сесії обласної Ради 9 проектів рішень, а проект рішення про внесення змін до Перспективного плану у Тростянецькому районі – повернула розробнику.

Також депутати розглянули звернення щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження грамотами Верховної Ради України представників громадськості та органів місцевого самоврядування області, які комісія погодила.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 15:01
Оновлено: 21 листопада 2018 року, 20:05
Переглядів: 573

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація