Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання приєднання Корделівки до Калинівської міської ОТГ буде вирішуватись на сесії обласної Ради Роздрукувати

21 листопада відбулось 29 засідання постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва   під головуванням Лариси Білозір.

У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівник секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – начальник управління розвитку підприємництва та централізованих капіталовкладень Надія Носіковська, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Інеса Ратушняк, заступник начальника УОАЗОР Головного управління  Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук, Калинівський міський голова Анатолій Шамалюк, Корделівський сільський голова Калинівського району Людмила Дудар, представники ініціативної групи з   утворення Корделівської ОТГ Калинівського району Людмила Козир, Віктор Векліч та Роман Андріюк.

Згідно з затвердженим порядком денним на засіданні було розглянуто 16 питань, серед яких: звернення ініціативної групи жителів села Корделівка і Загребельні Калинівського району; про внесення змін по Перспективного плану формування територій громад Липовецького та Тростянецького районів; перейменування Білянівської сільської ради Чернівецького району.

Найбільш жваве обговорення відбулось при розгляді звернення ініціативної групи жителів села Корделівка і Загребельні Калинівського району Вінницької області. Члени комісії вислухали Корделівського сільського голову Людмилу Дудар, представника ініціативної групи зі створення Корделівської ОТГ Людмилу Козир, Калинівського міського голову Анатолія Шамалюка. Відповідно до чинного законодавства рішення про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Вінницької області в частині приєднання Корделівської сільської ради до Калинівської міської об’єднаної територіальної громади залишається за депутатами обласної Ради і буде вирішуватись на сесії обласної Ради.

За результатами обговорення постійна комісія  погодила та рекомендувала внести на розгляд сесії обласної Ради 9 проектів рішень, а проект рішення про внесення змін до Перспективного плану у Тростянецькому районі – повернула розробнику.

Також депутати розглянули звернення щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження грамотами Верховної Ради України представників громадськості та органів місцевого самоврядування області, які комісія погодила.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 15:01
Оновлено: 21 листопада 2018 року, 20:05
Переглядів: 513

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація