Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Питання реабілітації ветеранів стали темою зустрічі Вячеслава Соколового із завідувачкою підрозділу Мінветеранів на Вінниччині Роздрукувати

23 травня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся із завідувачкою структурного підрозділу Міністерства у справах ветеранів у Вінницькій області Інною Скакун. У зустрічі взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Регіональне управління у складі апарату міністерства розпочало роботу на Вінниччині на початку травня.

Інна Скакун ознайомила голову обласної Ради та його заступника з основними напрямами діяльності підрозділу. Передусім вони стосуються соціальної, психологічної та медичної реабілітації ветеранів, які повертаються з фронтів російсько-української війни. Крім того, вона розповіла про те, що Вінниччина увійшла до четвірки областей (Львівська, Миколаївська, Дніпропетровська), які стануть учасниками пілотного проєкту «Помічник ветерана».

– Наше суспільство ніколи не повинно забувати про те, яку ціну наші воїни платять у цій антиукраїнській війні – віддають життя та здоров`я, захищаючи рідну країну, – сказав Вячеслав Соколовий. – Наше спільне завдання забезпечити їм спокійний і не травматичний перехід від військової служби до цивільного життя. Ми маємо подбати про достойне забезпечення наших ветеранів по всіх напрямах – від надання гарантованого соціального захисту та медично-психічної реабілітації до працевлаштування та пільг у житловому питанні. Тому, в першу чергу, маємо визначити конкретні шляхи для нашої співпраці.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк передав Інні Скакун розроблену фахівцями апарату обласної Ради «Пам'ятку учасникам російсько-української війни». У ній зібрано інформацію про оформлення статусу ветерана, медичні пільги, забезпечення курортним лікуванням, протезування, види грошової компенсації, передбачені законодавством тощо.

Довідково. На Вінниччині з-поміж осіб, які безпосередньо брали участь в АТО/ООС, статус учасника бойових дій станом на 1 січня 2023 року отримали 19194 особи, особи з інвалідністю внаслідок війни – 891, учасника війни – 33.

Повернутись Створено: 23 травня 2023 року, 16:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація