Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання реорганізації сільських шкіл перенесено Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський взяв участь у роботі 21 сесії Бершадської районної ради 7 скликання, яка відбулася 17 серпня.

Серед питань, які виносилися на порядок денний, було два найболючіших для мешканців сіл Кидрасівки та Березівки Бершадського району. Вони стосувалися реорганізації шкільних установ, які функціонують у цих селах, із закладів І-ІІ ступеня – у заклади І ступеня. На сесії, окрім запрошених, були вчителі, учні та батьки з Кидрасівки, які  виступали проти реорганізації їхньої школи, мотивуючи  це суттєвими підставами, серед яких –неможливість довезення старших дітей із села у запропоновану школу.

З цього питання був виступ і депутата обласної  Ради Володимира Зарічанського. Зокрема, Володимир Анатолійович зазначив, що школа не в змозі вирішити всі соціальні та економічні питання, які є у громаді (безробіття, зменшення народжуваності тощо), але й закривати або реорганізовувати заклад – це не вихід, адже в подальшому це призведе до повної ліквідації закладу освіти.

– У першу чергу потрібно шукати альтернативу, шляхи виходу із ситуації, яка склалася, а лише тоді приймати подібні непопулярні рішення про реорганізацію, – зазначив Володимир Зарічанський.

За результатами депутатського голосування питання про реорганізацію Кидрасівської та Березівської шкіл перенесено на розгляд подальших сесій.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 11:48 Переглядів: 290

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація