Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Питання реорганізації сільських шкіл перенесено Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський взяв участь у роботі 21 сесії Бершадської районної ради 7 скликання, яка відбулася 17 серпня.

Серед питань, які виносилися на порядок денний, було два найболючіших для мешканців сіл Кидрасівки та Березівки Бершадського району. Вони стосувалися реорганізації шкільних установ, які функціонують у цих селах, із закладів І-ІІ ступеня – у заклади І ступеня. На сесії, окрім запрошених, були вчителі, учні та батьки з Кидрасівки, які  виступали проти реорганізації їхньої школи, мотивуючи  це суттєвими підставами, серед яких –неможливість довезення старших дітей із села у запропоновану школу.

З цього питання був виступ і депутата обласної  Ради Володимира Зарічанського. Зокрема, Володимир Анатолійович зазначив, що школа не в змозі вирішити всі соціальні та економічні питання, які є у громаді (безробіття, зменшення народжуваності тощо), але й закривати або реорганізовувати заклад – це не вихід, адже в подальшому це призведе до повної ліквідації закладу освіти.

– У першу чергу потрібно шукати альтернативу, шляхи виходу із ситуації, яка склалася, а лише тоді приймати подібні непопулярні рішення про реорганізацію, – зазначив Володимир Зарічанський.

За результатами депутатського голосування питання про реорганізацію Кидрасівської та Березівської шкіл перенесено на розгляд подальших сесій.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 11:48 Переглядів: 337

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація