03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання реорганізації сільських шкіл перенесено Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський взяв участь у роботі 21 сесії Бершадської районної ради 7 скликання, яка відбулася 17 серпня.

Серед питань, які виносилися на порядок денний, було два найболючіших для мешканців сіл Кидрасівки та Березівки Бершадського району. Вони стосувалися реорганізації шкільних установ, які функціонують у цих селах, із закладів І-ІІ ступеня – у заклади І ступеня. На сесії, окрім запрошених, були вчителі, учні та батьки з Кидрасівки, які  виступали проти реорганізації їхньої школи, мотивуючи  це суттєвими підставами, серед яких –неможливість довезення старших дітей із села у запропоновану школу.

З цього питання був виступ і депутата обласної  Ради Володимира Зарічанського. Зокрема, Володимир Анатолійович зазначив, що школа не в змозі вирішити всі соціальні та економічні питання, які є у громаді (безробіття, зменшення народжуваності тощо), але й закривати або реорганізовувати заклад – це не вихід, адже в подальшому це призведе до повної ліквідації закладу освіти.

– У першу чергу потрібно шукати альтернативу, шляхи виходу із ситуації, яка склалася, а лише тоді приймати подібні непопулярні рішення про реорганізацію, – зазначив Володимир Зарічанський.

За результатами депутатського голосування питання про реорганізацію Кидрасівської та Березівської шкіл перенесено на розгляд подальших сесій.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 11:48 Переглядів: 384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація