Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Питання щодо впровадження нової системи надання житлової субсидії було обговорено під час всеукраїнської селекторної наради Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яку провів з керівниками обласних державних адміністрацій Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк 24 березня.

Вінниччину у регіональній студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, очільники міст обласного значення та керівники окремих департаментів регіону.

На засідання було винесено питання про виконання місцевих бюджетів, надання субсидій малозабезпеченим громадянам та щодо побудови лінії фортифікаційних споруд.

Як прокоментував голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, на нараді було зазначено, що вже пройдено перший етап бюджетної децентралізації. Так, за січень-лютий до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 млрд. гривень, що на 25 % більше, ніж за аналогічний період попереднього року. 25 млрд. доларів США, які отримала Україна як кредит від МВФ, підуть на виплату зовнішніх боргів і поповнення золотовалютних резервів Національного банку. Тож доходи, які отримує бюджет, спрямовуються на фінансування армії та виплату заробітної плати, пенсій та соціальних платежів.

Стосовно питання надання житлових субсидій населенню, то, згідно з озвученою інформацією, Уряд максимально спростив процедуру оформлення такої допомоги. Замість великої кількості довідок, які раніше вимагалися, тепер достатньо надати лише два документи – заяву і декларацію, які попередньо надсилатимуться для населення соціальними службами. За результатами їхнього заповнення, будуть виконані відповідні перерахунки для здійснення виплат громадянам.

«У нас сьогодні 1,2 млн. сімей отримують субсидію. Ми очікуємо, що ця цифра зросте до 4 млн. сімей – це від 10 до 12 млн. громадян України. Уряд передбачив 25 млрд. гривень, які підуть на компенсацію росту цін на енергетичні ресурси та росту тарифів на тепло і газ для тих, кому це потрібно» – було зазначено під час наради Прем’єр-Міністром України Арсенієм Яценюком.

Також він наголосив, що основне завдання для всіх гілок влади сьогодні – проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо впровадження нової системи надання субсидій.

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 13:13 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація