Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Питання щодо впровадження нової системи надання житлової субсидії було обговорено під час всеукраїнської селекторної наради Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яку провів з керівниками обласних державних адміністрацій Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк 24 березня.

Вінниччину у регіональній студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, очільники міст обласного значення та керівники окремих департаментів регіону.

На засідання було винесено питання про виконання місцевих бюджетів, надання субсидій малозабезпеченим громадянам та щодо побудови лінії фортифікаційних споруд.

Як прокоментував голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, на нараді було зазначено, що вже пройдено перший етап бюджетної децентралізації. Так, за січень-лютий до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 млрд. гривень, що на 25 % більше, ніж за аналогічний період попереднього року. 25 млрд. доларів США, які отримала Україна як кредит від МВФ, підуть на виплату зовнішніх боргів і поповнення золотовалютних резервів Національного банку. Тож доходи, які отримує бюджет, спрямовуються на фінансування армії та виплату заробітної плати, пенсій та соціальних платежів.

Стосовно питання надання житлових субсидій населенню, то, згідно з озвученою інформацією, Уряд максимально спростив процедуру оформлення такої допомоги. Замість великої кількості довідок, які раніше вимагалися, тепер достатньо надати лише два документи – заяву і декларацію, які попередньо надсилатимуться для населення соціальними службами. За результатами їхнього заповнення, будуть виконані відповідні перерахунки для здійснення виплат громадянам.

«У нас сьогодні 1,2 млн. сімей отримують субсидію. Ми очікуємо, що ця цифра зросте до 4 млн. сімей – це від 10 до 12 млн. громадян України. Уряд передбачив 25 млрд. гривень, які підуть на компенсацію росту цін на енергетичні ресурси та росту тарифів на тепло і газ для тих, кому це потрібно» – було зазначено під час наради Прем’єр-Міністром України Арсенієм Яценюком.

Також він наголосив, що основне завдання для всіх гілок влади сьогодні – проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо впровадження нової системи надання субсидій.

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 13:13 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація