Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання щодо впровадження нової системи надання житлової субсидії було обговорено під час всеукраїнської селекторної наради Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яку провів з керівниками обласних державних адміністрацій Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк 24 березня.

Вінниччину у регіональній студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, очільники міст обласного значення та керівники окремих департаментів регіону.

На засідання було винесено питання про виконання місцевих бюджетів, надання субсидій малозабезпеченим громадянам та щодо побудови лінії фортифікаційних споруд.

Як прокоментував голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, на нараді було зазначено, що вже пройдено перший етап бюджетної децентралізації. Так, за січень-лютий до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 млрд. гривень, що на 25 % більше, ніж за аналогічний період попереднього року. 25 млрд. доларів США, які отримала Україна як кредит від МВФ, підуть на виплату зовнішніх боргів і поповнення золотовалютних резервів Національного банку. Тож доходи, які отримує бюджет, спрямовуються на фінансування армії та виплату заробітної плати, пенсій та соціальних платежів.

Стосовно питання надання житлових субсидій населенню, то, згідно з озвученою інформацією, Уряд максимально спростив процедуру оформлення такої допомоги. Замість великої кількості довідок, які раніше вимагалися, тепер достатньо надати лише два документи – заяву і декларацію, які попередньо надсилатимуться для населення соціальними службами. За результатами їхнього заповнення, будуть виконані відповідні перерахунки для здійснення виплат громадянам.

«У нас сьогодні 1,2 млн. сімей отримують субсидію. Ми очікуємо, що ця цифра зросте до 4 млн. сімей – це від 10 до 12 млн. громадян України. Уряд передбачив 25 млрд. гривень, які підуть на компенсацію росту цін на енергетичні ресурси та росту тарифів на тепло і газ для тих, кому це потрібно» – було зазначено під час наради Прем’єр-Міністром України Арсенієм Яценюком.

Також він наголосив, що основне завдання для всіх гілок влади сьогодні – проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо впровадження нової системи надання субсидій.

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 13:13 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація