Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Питання щодо впровадження нової системи надання житлової субсидії було обговорено під час всеукраїнської селекторної наради Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яку провів з керівниками обласних державних адміністрацій Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк 24 березня.

Вінниччину у регіональній студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, очільники міст обласного значення та керівники окремих департаментів регіону.

На засідання було винесено питання про виконання місцевих бюджетів, надання субсидій малозабезпеченим громадянам та щодо побудови лінії фортифікаційних споруд.

Як прокоментував голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, на нараді було зазначено, що вже пройдено перший етап бюджетної децентралізації. Так, за січень-лютий до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 млрд. гривень, що на 25 % більше, ніж за аналогічний період попереднього року. 25 млрд. доларів США, які отримала Україна як кредит від МВФ, підуть на виплату зовнішніх боргів і поповнення золотовалютних резервів Національного банку. Тож доходи, які отримує бюджет, спрямовуються на фінансування армії та виплату заробітної плати, пенсій та соціальних платежів.

Стосовно питання надання житлових субсидій населенню, то, згідно з озвученою інформацією, Уряд максимально спростив процедуру оформлення такої допомоги. Замість великої кількості довідок, які раніше вимагалися, тепер достатньо надати лише два документи – заяву і декларацію, які попередньо надсилатимуться для населення соціальними службами. За результатами їхнього заповнення, будуть виконані відповідні перерахунки для здійснення виплат громадянам.

«У нас сьогодні 1,2 млн. сімей отримують субсидію. Ми очікуємо, що ця цифра зросте до 4 млн. сімей – це від 10 до 12 млн. громадян України. Уряд передбачив 25 млрд. гривень, які підуть на компенсацію росту цін на енергетичні ресурси та росту тарифів на тепло і газ для тих, кому це потрібно» – було зазначено під час наради Прем’єр-Міністром України Арсенієм Яценюком.

Також він наголосив, що основне завдання для всіх гілок влади сьогодні – проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо впровадження нової системи надання субсидій.

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 13:13 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація