Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Питання соціального забезпечення найчастіше турбують жителів нашої області Роздрукувати

1 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, які порушували вінничани під час проведення особистого прийому громадян.

Зокрема, цього разу було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Відповідно до аналізу всіх заяв скарг та пропозицій, які надійшли протягом першого півріччя поточного року до заступника обласної Ради Наталії Солейко, зареєстровано найбільше звернень щодо питань соціального забезпечення. Жителі нашої області систематично звертаються до керівництва області щодо надання матеріальної допомоги на лікування, придбання лікарських засобів та інших потреб.

Досить часто вони порушують питання щодо законності дій окремих посадових осіб та реалізації прав і свобод громадян – забезпечення прав на житло, на освіту, на медичну допомогу тощо.

Звертаються вінничани і щодо питань, які стосуються земельних відносин – земельних спорів, надання в користування земельних ділянок та законність їх виділення окремим фізичним і юридичним особам.

Також громадян Вінниччини турбують питання щодо встановлення тарифів за використання комунальних послуг, встановлення оплати за надання транспортних послуг та вирішення інших соціально-побутових проблем.

Повернутись Створено: 1 липня 2015 року, 16:24 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація