4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання соціального забезпечення найчастіше турбують жителів нашої області Роздрукувати

1 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, які порушували вінничани під час проведення особистого прийому громадян.

Зокрема, цього разу було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Відповідно до аналізу всіх заяв скарг та пропозицій, які надійшли протягом першого півріччя поточного року до заступника обласної Ради Наталії Солейко, зареєстровано найбільше звернень щодо питань соціального забезпечення. Жителі нашої області систематично звертаються до керівництва області щодо надання матеріальної допомоги на лікування, придбання лікарських засобів та інших потреб.

Досить часто вони порушують питання щодо законності дій окремих посадових осіб та реалізації прав і свобод громадян – забезпечення прав на житло, на освіту, на медичну допомогу тощо.

Звертаються вінничани і щодо питань, які стосуються земельних відносин – земельних спорів, надання в користування земельних ділянок та законність їх виділення окремим фізичним і юридичним особам.

Також громадян Вінниччини турбують питання щодо встановлення тарифів за використання комунальних послуг, встановлення оплати за надання транспортних послуг та вирішення інших соціально-побутових проблем.

Повернутись Створено: 1 липня 2015 року, 16:24 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація