Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання соціального забезпечення найчастіше турбують жителів нашої області Роздрукувати

1 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, які порушували вінничани під час проведення особистого прийому громадян.

Зокрема, цього разу було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Відповідно до аналізу всіх заяв скарг та пропозицій, які надійшли протягом першого півріччя поточного року до заступника обласної Ради Наталії Солейко, зареєстровано найбільше звернень щодо питань соціального забезпечення. Жителі нашої області систематично звертаються до керівництва області щодо надання матеріальної допомоги на лікування, придбання лікарських засобів та інших потреб.

Досить часто вони порушують питання щодо законності дій окремих посадових осіб та реалізації прав і свобод громадян – забезпечення прав на житло, на освіту, на медичну допомогу тощо.

Звертаються вінничани і щодо питань, які стосуються земельних відносин – земельних спорів, надання в користування земельних ділянок та законність їх виділення окремим фізичним і юридичним особам.

Також громадян Вінниччини турбують питання щодо встановлення тарифів за використання комунальних послуг, встановлення оплати за надання транспортних послуг та вирішення інших соціально-побутових проблем.

Повернутись Створено: 1 липня 2015 року, 16:24 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація