Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Питання створення прозорого офісу у приміщенні обласної Ради перенесено Роздрукувати

21 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    

(голова – Масленніков О. Г.)

До порядку денного було внесено 10 питань:

1.    Про повторний розгляд проекту розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та пристосування частини приміщень під прозорий офіс, які розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, б. 70, м. Вінниця”

2   Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про продовження терміну дії договору оренди приміщення площею 11,55 кв.м, розташованого в адмінбудинку за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця, з фізичною особою-підприємцем Оніщуком Ю.Б., орендодавцем якого є управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”

3    Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на передачу в оренду громадській організації „Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату „Спіноза” приміщення № 117, що розташоване в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця, орендодавцем якого є управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”

4  Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про передачу в оренду приміщень”

5   Про проект рішення обласної Ради „Про внесення змін до рішення 13 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 452 „Про прийняття в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області будівлі пологового відділення Вороновицької районної лікарні та будівлі котельні для розміщення в ньому Обласної комунальної установи „Вінницький обласний центр реінтеграції бездомних громадян”

6   Про розгляд доопрацьованого додатку „Склад ліквідаційної комісії з припинення Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат” до проекту рішення „Про припинення шляхом банкрутства Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат”

7 Про результати перевірки стану збереження та ефективного використання майна Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру

8  Про повторний розгляд проекту рішення обласної Ради „Про припинення  окремих закладів медицини шляхом приєднання до комунальної установи „Територіальне медичне об’єднання „Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”

9  Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про передачу в безоплатне безстрокове користування Агенції  регіонального  розвитку Вінницької області приміщень в адмінбудинку  за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця”

10  Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про оренду приміщень”

Члени постійної комісії вдруге не дійшли згоди та перенесли розгляд питання надання дозволу на проведення робіт з реставрації та пристосування частини приміщень під прозорий офіс, які розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, б. 70, м. Вінниця. Також, лише частково були погоджені питання надання приміщень в оренду.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 21 червня 2016 року, 17:08 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація