4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання суспільно-політичної ситуації обговорили представники Громадської ради Роздрукувати

24 лютого у приміщенні облради відбулось засідання Громадської ради при обласній Раді, у якому взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час засідання було розглянуто два питання: про суспільно-політичну ситуацію в області та про рішення 22 позачергової сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

В ході обговорення першого питання представники зібрання озвучили декілька вимог. Серед них – участь громадських організацій в обговоренні проектів та прийнятті рішень обласної Ради; забезпечення контролю за діяльністю всіх підприємств і установ області; залучення громадськості до спільної діяльності щодо викриття корупційних дій посадовців.

Також члени Громадської ради внесли пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань обрання голови та заступників обласної Ради (з врахуванням пропозицій громадських лідерів щодо подання кандидатур на ці посади).

Підсумовуючи засідання, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що за діями кожної посадової особи має бути обов’язковий контроль з боку громадськості, але кожний чиновник, при наявності порушень, має нести особисту відповідальність згідно з чинним законодавством.

– Ми прагнемо, щоб робота в обласній Раді та в усіх структурах і установах Вінниччини, незалежно від їх форм власності, була конструктивною та ефективною в усіх напрямках діяльності, – зауважила Н. Солейко.

Також заступник голови обласної Ради озвучила представникам Громадської ради рішення, які були прийняті на 22-ій позачерговій сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 11:52 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація