Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Питання суспільно-політичної ситуації обговорили представники Громадської ради Роздрукувати

24 лютого у приміщенні облради відбулось засідання Громадської ради при обласній Раді, у якому взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час засідання було розглянуто два питання: про суспільно-політичну ситуацію в області та про рішення 22 позачергової сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

В ході обговорення першого питання представники зібрання озвучили декілька вимог. Серед них – участь громадських організацій в обговоренні проектів та прийнятті рішень обласної Ради; забезпечення контролю за діяльністю всіх підприємств і установ області; залучення громадськості до спільної діяльності щодо викриття корупційних дій посадовців.

Також члени Громадської ради внесли пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань обрання голови та заступників обласної Ради (з врахуванням пропозицій громадських лідерів щодо подання кандидатур на ці посади).

Підсумовуючи засідання, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що за діями кожної посадової особи має бути обов’язковий контроль з боку громадськості, але кожний чиновник, при наявності порушень, має нести особисту відповідальність згідно з чинним законодавством.

– Ми прагнемо, щоб робота в обласній Раді та в усіх структурах і установах Вінниччини, незалежно від їх форм власності, була конструктивною та ефективною в усіх напрямках діяльності, – зауважила Н. Солейко.

Також заступник голови обласної Ради озвучила представникам Громадської ради рішення, які були прийняті на 22-ій позачерговій сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 11:52 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація