Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Питання суспільно-політичної ситуації обговорили представники Громадської ради Роздрукувати

24 лютого у приміщенні облради відбулось засідання Громадської ради при обласній Раді, у якому взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час засідання було розглянуто два питання: про суспільно-політичну ситуацію в області та про рішення 22 позачергової сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

В ході обговорення першого питання представники зібрання озвучили декілька вимог. Серед них – участь громадських організацій в обговоренні проектів та прийнятті рішень обласної Ради; забезпечення контролю за діяльністю всіх підприємств і установ області; залучення громадськості до спільної діяльності щодо викриття корупційних дій посадовців.

Також члени Громадської ради внесли пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань обрання голови та заступників обласної Ради (з врахуванням пропозицій громадських лідерів щодо подання кандидатур на ці посади).

Підсумовуючи засідання, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що за діями кожної посадової особи має бути обов’язковий контроль з боку громадськості, але кожний чиновник, при наявності порушень, має нести особисту відповідальність згідно з чинним законодавством.

– Ми прагнемо, щоб робота в обласній Раді та в усіх структурах і установах Вінниччини, незалежно від їх форм власності, була конструктивною та ефективною в усіх напрямках діяльності, – зауважила Н. Солейко.

Також заступник голови обласної Ради озвучила представникам Громадської ради рішення, які були прийняті на 22-ій позачерговій сесії обласної Ради від 22 лютого 2014 року.

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 11:52 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація