4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання, взяте на особистий контроль Наталії Солейко, обговорили на засіданні координаційної ради Роздрукувати

1 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр В’юник. Під час розгляду питань, внесених до порядку денного засідання, члени координаційної ради обговорили питання, вирішення якого було раніше взято на особистий контроль Наталії Солейко.

Зокрема, про встановлення додаткових технічних засобів організації дорожнього руху на вул. Деснянській (смт Стрижавка) біля центрального входу у Стрижавську ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також ремонт тротуарів навколо території школи та освітлення автодороги М-21. Нагадаємо, зазначене питання було порушене у зверненні жителя с. Стрижавка Анатолія Банюка, озвученому на особистому прийомі громадян, який проводила заступник голови обласної Ради.

Як поінформувала Наталія Солейко, з метою попередження травматизму школярів та безпечного перетину проїжджої частини вулиці учнями, усім представникам відповідних служб необхідно відпрацювати спільні кроки щодо вирішення в найкоротший термін таких питань: облаштування регулюючого світлофора на трасі, що пролягає біля центрального входу у школу; про достатнє освітлення вулиці, прилеглої до території школи; про ремонт тротуарів біля входу у навчальний заклад.

В ході засідання також були розглянуті питання: про визначення власника та балансоутримувача окремих безгосподарських ділянок шляхової мережі міста Вінниці та Вінницького району; про порушення перевізниками великовагових транспортних засобів законодавства із збереження автомобільних доріг загального користування.

Повернутись Створено: 2 липня 2014 року, 12:40 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація