5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання з передачі автобуса Українському товариству сліпих повторно винесуть на розгляд сесії Роздрукувати

18 червня голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур провів робочу зустріч з представниками Вінницької обласної організації Українського товариства сліпих.

Під час зустрічі обговорили питання щодо передачі комунальною установою «Авторемонтна база закладів охорони здоров'я» в безоплатне користування (позичку) Вінницькій обласній організації УТОС автобус «Еталон А079», який є спільною власністю територіальних громад області.

Відповідний проект рішення було внесено на розгляд 33 чергової сесії обласної Ради, яка відбулася 15 червня 2018 року. Під час голосування не вистачило одного голосу для прийняття відповідного рішення.

В рамках проведення зустрічі прийнято рішення ініціювання повторного внесення проекту щодо передачі майна.

– Разом ми можемо і повинні долати всі труднощі нашого сьогодення. У нас є потенціал і ресурси для розвитку та процвітання, тому ми маємо всебічно сприяти організації та її членам для забезпечення гідних умов життя незрячих громадян України нині та в майбутньому, – зазначив Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 18 червня 2018 року, 12:34 Переглядів: 574

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація