4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Питання застосування окремих норм законодавства у діяльності виконавчих апаратів обласних рад обговорили на зустрічі у комітетах Верховної Ради України Роздрукувати

З ініціативи Комітетів Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції та з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Апарату Верховної Ради України, Національного агентства України з питань державної служби  19-20 листопада 2018 року у     м. Києві відбувся семінар за участі керуючих справами виконавчих апаратів обласних рад. Участь у заході взяла керуючий справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Тетяна Яременко. 

У рамках семінару у Верховній Раді України відбувся круглий стіл на тему: «Законодавство України щодо запобігання та протидії корупції: практика застосування в органах місцевого самоврядування, шляхи подальшого вдосконалення». Спікери, в особі заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Віктора Чумака,  голови підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Альони Шкрум,  першого заступника  керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами Петра Бондаря, Голови Національного агентства з  питань державної служби Костянтина Ващенка,  посадовців Національного агентства з питань запобігання корупції, розповіли про нормативні нововведення у сфері запобігання корупції, а також поділилися майбутніми перспективами. У засіданні також взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Української асоціації районних і обласних рад, Асоціації міст України, проекту USAID ПУЛЬС.

Цього ж дня керуючі справами  продовжили роботу в Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації на тематичній зустрічі: «Особливості забезпечення діяльності місцевих рад в умовах реформи місцевого самоврядування».

Другим етапом семінару стало засідання з питання «Професійне навчання посадових осіб місцевого самоврядування: новації та виклики», яке відбулося  у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Керівниками Національного агентства України з питань державної служби  Костянтином Ващенко та  Володимиром Купрієм було окреслено головні засади Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки. Зокрема, зазначалось про нові форми навчання, що передбачає документ та, в контексті цього, – перспективи законодавчого забезпечення проходження служби в органах місцевого самоврядування. Учасники засідання наголосили на важливості професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування з метою підвищення їхньої управлінської культури та попередження корупційних явищ або проявів корупції.

Окрім того, в рамках семінару  відбулися  зустрічі керуючих справами апаратів обласних рад з Головою Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрієм Андрійчуком та виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном. Порушувались організаційні питання співпраці.

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 15:19 Переглядів: 417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація