Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

План дій Роздрукувати

На засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке відбулося 29 березня, голова обласної Ради поінформував самоврядців Вінниччини щодо рішення останнього засідання Ради регіонів, в якому визначені основні пріоритети державної політики у сфері реформи місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку територій. 
- Необхідно проводити широку інформаційно-роз'яснювальну роботу в територіальних громадах області щодо суті та основних напрямів концепції реформування місцевого самоврядування та доводити її основні положення до жителів сіл, селищ, міст, - наголосив Сергій Татусяк. 
Координаційна рада затвердила конкретний план заходів щодо організації обговорення проекту концепції реформи місцевого самоврядування в Україні на сесіях та засіданнях виконкомів місцевих рад, круглих столах, семінарах, зустрічах за участю депутатського корпусу та громадськості. Хід обговорення проекту концепції повинен якнайширше висвітлюватися в електронних та друкованих місцевих засобах масової інформації. 
За результатами обговорення конкретні пропозиції будуть направлені Президенту України.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:10 Переглядів: 1319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація