Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

План доходів обласного бюджету на 2016 рік збільшено до 28 мільйонів гривень Роздрукувати

Сьогодні, 7 жовтня, відбулася 11-та позачергова сесія обласної Ради 7-го скликання. Для роботи в сесійній залі обласної Ради зареєструвалося 63 депутати з 84.

Під час сесії розглянуто чотири питання порядку денного: «Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 22 «Про обласний бюджет на 2016 рік» (зі змінами), про передачу цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної клінічної лікарні з обласного - в районне підпорядкування, про перейменування Комсомольської сільської ради Козятинського району на Махнівську сільську раду. Останнім питанням депутати розглянули «Різне».

Про зміни до рішення 3 сесії обласної Ради 7-го скликання про обласний бюджет 2016 року поінформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.  

У своєму виступі зазначив, що згідно зі статтею 78 Бюджетного кодексу України та, враховуючи клопотання облдержадміністрації, і висновки постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, пунктом 1.1 проекту рішення пропонується збільшити план доходів загального фонду обласного бюджету на 2016 рік на суму 27958,655 тис. грн., в тому числі: з врахуванням перерозподілу між дохідними джерелами в межах річних призначень збільшити доходи на 37458,655 тис.грн.

Крім цього, згідно з прийнятим рішенням, збільшено видатки загального фонду обласного бюджету головному розпоряднику коштів обласного бюджету обласній Раді на суму 1813,960 тис. грн. 

Також збільшено видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на суму 309,000 тис.грн. В тому числі, для спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, шкіл та інших закладів освіти для дітей з вадами у фізичному чи розумовому розвитку  - на суму 44000 грн.;  на вищі заклади освіти I та II рівнів акредитації - на суму 115000 грн; для закладів післядипломної освіти III-IV рівнів акредитації (академії, інститути, центри підвищення кваліфікації, перепідготовки, вдосконалення) - на суму 100000 грн; для палаців і будинків культури, клубів та інших закладів клубного типу - збільшено на суму 50000 грн.

 Для управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету збільшено на загальну суму 1500000 грн, в тому числі, на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань на суму 200000 грн; на видатки для утримання центрів з інвалідного спорту і реабілітаційних шкіл - на суму 30000 грн; на утримання та навчально-тренувальні роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл - на суму 20000 грн.; для фінансової підтримки спортивних споруд - на суму 2000 грн.; на інші видатки - на суму 498025 грн.; для забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій школами вищої спортивної майстерності - на суму 499000 грн.; на Центри "Спорт для всіх" та для проведення заходів з фізичної культури - на суму 800 тис.грн.; для утримання та навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл (які підпорядковані громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості) видатки збільшено на 235000 грн.; для фінансової підтримки спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості - на  15175 грн.

Пунктом 1.5 в проекті рішення зазначено, що Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшити видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету на суму 17923000 грн. До зазначеного пункту  депутат обласної Ради, голова комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур запропонував внести зміни наступного змісту: «Дозволити Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації профінансувати видатки обласного бюджету у обсязі 3000 тис.грн., передбачені за КТКВК 081002 «Інші заходи по охороні здоров’я» на погашення кредиторської заборгованості по капітальних видатках КЗ «База спеціального медичного постачання».    

Для Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації видатки збільшено на суму 1640000 грн, в тому числі на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді - на суму 150000 грн.; на інші видатки сума видатків збільшилась на 640000 грн.; на будинки-інтернати для малолітніх інвалідів - на 750000 грн.; на будинки-інтернати (пансіонати) для літніх людей та інвалідів системи соціального захисту - на суму 100000 грн.

На утримання  закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, видатки збільшено на суму 96,000 тис.грн.

Додаткові 85000 грн. отримало і управляння у справах національностей та релігій облдержадміністрації.  

Видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації збільшено на загальну суму 3000000 грн, в тому числі, на видатки для проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг - на суму 1000000 грн.; на внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб'єктів підприємницької діяльності - на загальну суму 2000000грн.

Завдяки прийнятому рішенню, видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації для збереження, розвитку, реконструкції та реставрації пам'яток історії та культури, збільшено на суму 127000 грн.

 На загальну суму 3993000 грн. збільшено видатки та кредитування загального фонду обласного бюджету Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, в тому числі, на програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства - на суму 320000 грн.; на організацію та регулювання діяльності ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій - на 1750000 грн.; на внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб'єктів підприємницької діяльності видатки збільшено на загальну суму 923000 грн.; для надання бюджетних позичок суб'єктам підприємницької діяльності  - на суму 1000000 грн.

Також збільшено  видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту фінансів облдержадміністрації на загальну суму 2721695 грн., в тому числі, на субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів - на 1650000 грн. та на  інші субвенції збільшено на суму 1071695 грн.

Департаменту будівництва, містобудування та архітектури видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету на капітальні вкладення зменшено на суму 5250000 грн.

Фінансування зазначених видатків буде здійснено за рахунок збільшення дохідної частини загального фонду обласного бюджету та перерозподілу видатків між головними розпорядниками коштів в межах загального обсягу обласного бюджету.

Із внесеними доповненнями та пропозиціями депутати обласної Ради прийняли запропонований проект рішення. 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 14:56 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація