Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

План заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року проголосовано Роздрукувати

Рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 893 затверджено Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року,  відповідно, 11 лютого 2016 року рішенням 4 сесії 7 скликання обласної Ради № 52 затверджено виконання Плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2016-2017 роки.

Головна мета Плану – прискорити економічне зростання та збільшити надходження капітальних інвестицій в область поряд із пом’якшенням можливого негативного впливу такого зростання на навколишнє середовище і створенням регіону, який дбає про якість життя і зберігає наявні ресурси для майбутніх поколінь. При його підготовці враховувались основні положення Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

У Плані реалізації Стратегії викладені узгоджені дії, необхідні для того, щоб область була визнана конкурентоспроможним регіоном в українському контексті. Разом з тим, у ньому окреслено перспективу на майбутнє й визначено, що необхідно зробити в області для того, щоб продовжити покращувати соціально-економічний стан регіону. Він є короткотерміновим  – на 3 роки – та включатиме перелік конкретних проектних ідей, що пропонуватиметься для інвестування вітчизняним та міжнародним партнерам.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації було створено робочу групу з розроблення проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. До її складу увійшли 29 представників структурних підрозділів облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної Ради, міжнародних організацій та громадських організацій.       

Стратегічні рамки Плану реалізації Стратегії визначають, що саме потрібно зробити у всіх сферах життєдіяльності Вінницької області для покращення результатів, особливо в галузях економіки, усуненні слабких сторін, які стримують розвиток і підвищення якості життя та мінімізації ризиків, що загрожують реалізації визначених цілей розвитку.

Проект Плану реалізації Стратегії складається з 4 розділів та додатків з 121 проекту регіонального розвитку. Джерела фінансування, відповідно до яких будуть реалізовуватися проекти – державний та місцеві бюджети, ресурси проектів міжнародної технічної допомоги, грантові кошти, приватні інвестиції.

Серед проектів – «Облаштування ярмарки з реалізації сільськогосподарської продукції», «Створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів», «Створення кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району», «Створення сільськогосподарського кооперативу «Лядовські пагорби Вищеольчедаєва», «Створення районного бізнес-інкубатора», «Придбання обладнання для сільськогосподарських кооперативів з метою досягнення вищого рівня переробки сільськогосподарської продукції та збільшення доданої вартості».

Станом на жовтень 2017 року в області реалізується 90 проектів, які включені до Плану, на суму майже 385,6 мільйонів гривень, фінансування яких здійснюється за рахунок різних джерел, з них завершено – 32 проекти на суму 88,8 мільйонів гривень.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 16:57 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація