Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

План заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року проголосовано Роздрукувати

Рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 893 затверджено Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року,  відповідно, 11 лютого 2016 року рішенням 4 сесії 7 скликання обласної Ради № 52 затверджено виконання Плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2016-2017 роки.

Головна мета Плану – прискорити економічне зростання та збільшити надходження капітальних інвестицій в область поряд із пом’якшенням можливого негативного впливу такого зростання на навколишнє середовище і створенням регіону, який дбає про якість життя і зберігає наявні ресурси для майбутніх поколінь. При його підготовці враховувались основні положення Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

У Плані реалізації Стратегії викладені узгоджені дії, необхідні для того, щоб область була визнана конкурентоспроможним регіоном в українському контексті. Разом з тим, у ньому окреслено перспективу на майбутнє й визначено, що необхідно зробити в області для того, щоб продовжити покращувати соціально-економічний стан регіону. Він є короткотерміновим  – на 3 роки – та включатиме перелік конкретних проектних ідей, що пропонуватиметься для інвестування вітчизняним та міжнародним партнерам.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації було створено робочу групу з розроблення проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. До її складу увійшли 29 представників структурних підрозділів облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної Ради, міжнародних організацій та громадських організацій.       

Стратегічні рамки Плану реалізації Стратегії визначають, що саме потрібно зробити у всіх сферах життєдіяльності Вінницької області для покращення результатів, особливо в галузях економіки, усуненні слабких сторін, які стримують розвиток і підвищення якості життя та мінімізації ризиків, що загрожують реалізації визначених цілей розвитку.

Проект Плану реалізації Стратегії складається з 4 розділів та додатків з 121 проекту регіонального розвитку. Джерела фінансування, відповідно до яких будуть реалізовуватися проекти – державний та місцеві бюджети, ресурси проектів міжнародної технічної допомоги, грантові кошти, приватні інвестиції.

Серед проектів – «Облаштування ярмарки з реалізації сільськогосподарської продукції», «Створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів», «Створення кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району», «Створення сільськогосподарського кооперативу «Лядовські пагорби Вищеольчедаєва», «Створення районного бізнес-інкубатора», «Придбання обладнання для сільськогосподарських кооперативів з метою досягнення вищого рівня переробки сільськогосподарської продукції та збільшення доданої вартості».

Станом на жовтень 2017 року в області реалізується 90 проектів, які включені до Плану, на суму майже 385,6 мільйонів гривень, фінансування яких здійснюється за рахунок різних джерел, з них завершено – 32 проекти на суму 88,8 мільйонів гривень.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 16:57 Переглядів: 479

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація