Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

По досвід до Вінниці Роздрукувати

9 квітня Вінницька обласна Рада приймала гостей із сусідньої Хмельницької обласної Ради.

Зустріч виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з гостями із Хмільницька провів заступник голови обласної Ради- заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Нешик Степан Степанович.

У вітальному слові С.Нешик акцентував увагу колег із сусідньої області на пріоритетних напрямах діяльності Ради, ознайомив з системою самоврядування області.

Після офіційної церемонії зустрічі представники Хмельницької обласної Ради мали можливість індивідуально попрацювати із своїми колегами з Вінницької обласної ради, які відповідають за споріднені ділянки роботи.

Начальники відділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради поділилися досвідом своєї роботи, ознайомили колег з напрацюваннями своїх відділів, обмінялися взаємними інформаціями.

Для гостей була також організована екскурсія в Національний музей-садибу М.І. Пирогова та вручені друковані методичні матеріали Вінницької обласної Ради, підготовлені виконавчим апаратом.

Такі зустрічі у Вінницькій обласній Раді стають вже традиційними, що свідчить про зростання авторитету та іміджу роботи обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:37 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація