Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

По досвід до Вінниці Роздрукувати

9 квітня Вінницька обласна Рада приймала гостей із сусідньої Хмельницької обласної Ради.

Зустріч виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з гостями із Хмільницька провів заступник голови обласної Ради- заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Нешик Степан Степанович.

У вітальному слові С.Нешик акцентував увагу колег із сусідньої області на пріоритетних напрямах діяльності Ради, ознайомив з системою самоврядування області.

Після офіційної церемонії зустрічі представники Хмельницької обласної Ради мали можливість індивідуально попрацювати із своїми колегами з Вінницької обласної ради, які відповідають за споріднені ділянки роботи.

Начальники відділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради поділилися досвідом своєї роботи, ознайомили колег з напрацюваннями своїх відділів, обмінялися взаємними інформаціями.

Для гостей була також організована екскурсія в Національний музей-садибу М.І. Пирогова та вручені друковані методичні матеріали Вінницької обласної Ради, підготовлені виконавчим апаратом.

Такі зустрічі у Вінницькій обласній Раді стають вже традиційними, що свідчить про зростання авторитету та іміджу роботи обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:37 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація