24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

По досвід до Вінниці Роздрукувати

9 квітня Вінницька обласна Рада приймала гостей із сусідньої Хмельницької обласної Ради.

Зустріч виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з гостями із Хмільницька провів заступник голови обласної Ради- заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Нешик Степан Степанович.

У вітальному слові С.Нешик акцентував увагу колег із сусідньої області на пріоритетних напрямах діяльності Ради, ознайомив з системою самоврядування області.

Після офіційної церемонії зустрічі представники Хмельницької обласної Ради мали можливість індивідуально попрацювати із своїми колегами з Вінницької обласної ради, які відповідають за споріднені ділянки роботи.

Начальники відділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради поділилися досвідом своєї роботи, ознайомили колег з напрацюваннями своїх відділів, обмінялися взаємними інформаціями.

Для гостей була також організована екскурсія в Національний музей-садибу М.І. Пирогова та вручені друковані методичні матеріали Вінницької обласної Ради, підготовлені виконавчим апаратом.

Такі зустрічі у Вінницькій обласній Раді стають вже традиційними, що свідчить про зростання авторитету та іміджу роботи обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:37 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація