24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

По досвід до Вінниці Роздрукувати

9 квітня Вінницька обласна Рада приймала гостей із сусідньої Хмельницької обласної Ради.

Зустріч виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з гостями із Хмільницька провів заступник голови обласної Ради- заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Нешик Степан Степанович.

У вітальному слові С.Нешик акцентував увагу колег із сусідньої області на пріоритетних напрямах діяльності Ради, ознайомив з системою самоврядування області.

Після офіційної церемонії зустрічі представники Хмельницької обласної Ради мали можливість індивідуально попрацювати із своїми колегами з Вінницької обласної ради, які відповідають за споріднені ділянки роботи.

Начальники відділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради поділилися досвідом своєї роботи, ознайомили колег з напрацюваннями своїх відділів, обмінялися взаємними інформаціями.

Для гостей була також організована екскурсія в Національний музей-садибу М.І. Пирогова та вручені друковані методичні матеріали Вінницької обласної Ради, підготовлені виконавчим апаратом.

Такі зустрічі у Вінницькій обласній Раді стають вже традиційними, що свідчить про зростання авторитету та іміджу роботи обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:37 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація