Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Побратимство Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав польське місто Коло із 650-річчям

2-3 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував у місті Коло Великопольського воєводства на запрошення старости Кольського повіту Вєнчислава Облізаєка. Голова взяв участь в урочисто-святкових заходах, приурочених 650-й річниці утворення міста Коло. Головною подією святкування став Міжнародний футбольний турнір молодіжних команд «Міні чемпіонат - Коло 2012», у якому взяли участь 16 команд, в тому числі і з Вінницької області.

Турнір відбувся під почесним патронатом віце-маршалка Сейму Республіки Польща Євгеніуша Гжещака, сенатора Іренеуша Нєвяровського та Надзвичайного та Повноважного Посла України в РП Маркіяна Мальського.
Сергій Татусяк передав громаді міста Коло на чолі із бурмістром Мічеславом Дрожджевським вітальний адрес від імені громад-побратимів з Вінниччини та депутатського корпусу обласної Ради. У вітанні йдеться «Щиро вітаємо жителів Кола з 650-м ювілеєм! Зичимо мирного неба над Вашою землею, процвітання кожній родині, далекоглядних задумів і їх неодмінного втілення. Успіхів та процвітання!».
– Вінниччина горда тим, що вже тривалий час має тісні ділові, суспільні та мистецькі стосунки із територіальною громадою міста Коло. Наша співпраця довела, що розбудові дружніх відносин не заважають кордони, політика чи різні мови, – наголосив Сергій Татусяк.
Під час перебування у Кольському повіті Сергій Татусяк зустрівся з українською делегацією, яка прибула на футбольний турнір, та взяв участь в огляді 6-го турніру духових оркестрів «Кришталеве Коло» та військового параду.

 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація