Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Побратимство Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав польське місто Коло із 650-річчям

2-3 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував у місті Коло Великопольського воєводства на запрошення старости Кольського повіту Вєнчислава Облізаєка. Голова взяв участь в урочисто-святкових заходах, приурочених 650-й річниці утворення міста Коло. Головною подією святкування став Міжнародний футбольний турнір молодіжних команд «Міні чемпіонат - Коло 2012», у якому взяли участь 16 команд, в тому числі і з Вінницької області.

Турнір відбувся під почесним патронатом віце-маршалка Сейму Республіки Польща Євгеніуша Гжещака, сенатора Іренеуша Нєвяровського та Надзвичайного та Повноважного Посла України в РП Маркіяна Мальського.
Сергій Татусяк передав громаді міста Коло на чолі із бурмістром Мічеславом Дрожджевським вітальний адрес від імені громад-побратимів з Вінниччини та депутатського корпусу обласної Ради. У вітанні йдеться «Щиро вітаємо жителів Кола з 650-м ювілеєм! Зичимо мирного неба над Вашою землею, процвітання кожній родині, далекоглядних задумів і їх неодмінного втілення. Успіхів та процвітання!».
– Вінниччина горда тим, що вже тривалий час має тісні ділові, суспільні та мистецькі стосунки із територіальною громадою міста Коло. Наша співпраця довела, що розбудові дружніх відносин не заважають кордони, політика чи різні мови, – наголосив Сергій Татусяк.
Під час перебування у Кольському повіті Сергій Татусяк зустрівся з українською делегацією, яка прибула на футбольний турнір, та взяв участь в огляді 6-го турніру духових оркестрів «Кришталеве Коло» та військового параду.

 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація