5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Побратимство Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав польське місто Коло із 650-річчям

2-3 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував у місті Коло Великопольського воєводства на запрошення старости Кольського повіту Вєнчислава Облізаєка. Голова взяв участь в урочисто-святкових заходах, приурочених 650-й річниці утворення міста Коло. Головною подією святкування став Міжнародний футбольний турнір молодіжних команд «Міні чемпіонат - Коло 2012», у якому взяли участь 16 команд, в тому числі і з Вінницької області.

Турнір відбувся під почесним патронатом віце-маршалка Сейму Республіки Польща Євгеніуша Гжещака, сенатора Іренеуша Нєвяровського та Надзвичайного та Повноважного Посла України в РП Маркіяна Мальського.
Сергій Татусяк передав громаді міста Коло на чолі із бурмістром Мічеславом Дрожджевським вітальний адрес від імені громад-побратимів з Вінниччини та депутатського корпусу обласної Ради. У вітанні йдеться «Щиро вітаємо жителів Кола з 650-м ювілеєм! Зичимо мирного неба над Вашою землею, процвітання кожній родині, далекоглядних задумів і їх неодмінного втілення. Успіхів та процвітання!».
– Вінниччина горда тим, що вже тривалий час має тісні ділові, суспільні та мистецькі стосунки із територіальною громадою міста Коло. Наша співпраця довела, що розбудові дружніх відносин не заважають кордони, політика чи різні мови, – наголосив Сергій Татусяк.
Під час перебування у Кольському повіті Сергій Татусяк зустрівся з українською делегацією, яка прибула на футбольний турнір, та взяв участь в огляді 6-го турніру духових оркестрів «Кришталеве Коло» та військового параду.

 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація