4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Побратимство Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: план на наступне 50-ліття

Республіка Польща на святкуваннях з нагоди Дня незалежності у Вінницькій області представлена трьома делегаціями. З-поміж них і офіційні представники Сьвєнтокшиського воєводства. Це – маршалек воєводства Адам Ярубас, голова сеймику Тадеуш Ковальчик, заступник Сьвєнтокшиського воєводи Гжегож Дзюбек і директор департаменту промоції, освіти, культури, спорту й туризму Маршалківської управи Яцек Ковальчик.

В рамках візиту на Вінниччину гості здійснили зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники області подякували за тісну співпрацю із владними та громадськими структурами Сьвєнтокшиська. М.Джига відзначив, що особливого сприяння цьому надає Генеральне консульство Республіки Польщі у Вінниці.
Адам Ярубас нагадав, що дружба Вінниччини й Сьвєнтокшиська починалася 54 роки тому, в складних умовах історичних та економічних.
– Попри все ми зберегли наше побратимство. Наступного року наші регіони відзначатимуть 55 років дружби. Думаю, ми разом заплануємо спільні заходи з цієї нагоди у Вінниці і Кельцах. А також накреслимо спільний план на наступні 50 років, – зазначив Адам Ярубас.
Сергій Татусяк підкреслив, що Сьвєнтокшиське воєводство є надійним партнером у реалізації спільних проектів.
– На сьогодні ми разом у нашій області реалізовуємо проект «Вінниччина – регіон активних жінок». Також працюємо над тим, щоб на базі представництва Сьвєнтокшиського воєводства у Брюсселі відкрити Вінницьке представництво та Єврорегіону «Дністер», – повідомив Сергій Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація