Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Побратимство Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: план на наступне 50-ліття

Республіка Польща на святкуваннях з нагоди Дня незалежності у Вінницькій області представлена трьома делегаціями. З-поміж них і офіційні представники Сьвєнтокшиського воєводства. Це – маршалек воєводства Адам Ярубас, голова сеймику Тадеуш Ковальчик, заступник Сьвєнтокшиського воєводи Гжегож Дзюбек і директор департаменту промоції, освіти, культури, спорту й туризму Маршалківської управи Яцек Ковальчик.

В рамках візиту на Вінниччину гості здійснили зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники області подякували за тісну співпрацю із владними та громадськими структурами Сьвєнтокшиська. М.Джига відзначив, що особливого сприяння цьому надає Генеральне консульство Республіки Польщі у Вінниці.
Адам Ярубас нагадав, що дружба Вінниччини й Сьвєнтокшиська починалася 54 роки тому, в складних умовах історичних та економічних.
– Попри все ми зберегли наше побратимство. Наступного року наші регіони відзначатимуть 55 років дружби. Думаю, ми разом заплануємо спільні заходи з цієї нагоди у Вінниці і Кельцах. А також накреслимо спільний план на наступні 50 років, – зазначив Адам Ярубас.
Сергій Татусяк підкреслив, що Сьвєнтокшиське воєводство є надійним партнером у реалізації спільних проектів.
– На сьогодні ми разом у нашій області реалізовуємо проект «Вінниччина – регіон активних жінок». Також працюємо над тим, щоб на базі представництва Сьвєнтокшиського воєводства у Брюсселі відкрити Вінницьке представництво та Єврорегіону «Дністер», – повідомив Сергій Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація