Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Побратимство Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: план на наступне 50-ліття

Республіка Польща на святкуваннях з нагоди Дня незалежності у Вінницькій області представлена трьома делегаціями. З-поміж них і офіційні представники Сьвєнтокшиського воєводства. Це – маршалек воєводства Адам Ярубас, голова сеймику Тадеуш Ковальчик, заступник Сьвєнтокшиського воєводи Гжегож Дзюбек і директор департаменту промоції, освіти, культури, спорту й туризму Маршалківської управи Яцек Ковальчик.

В рамках візиту на Вінниччину гості здійснили зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники області подякували за тісну співпрацю із владними та громадськими структурами Сьвєнтокшиська. М.Джига відзначив, що особливого сприяння цьому надає Генеральне консульство Республіки Польщі у Вінниці.
Адам Ярубас нагадав, що дружба Вінниччини й Сьвєнтокшиська починалася 54 роки тому, в складних умовах історичних та економічних.
– Попри все ми зберегли наше побратимство. Наступного року наші регіони відзначатимуть 55 років дружби. Думаю, ми разом заплануємо спільні заходи з цієї нагоди у Вінниці і Кельцах. А також накреслимо спільний план на наступні 50 років, – зазначив Адам Ярубас.
Сергій Татусяк підкреслив, що Сьвєнтокшиське воєводство є надійним партнером у реалізації спільних проектів.
– На сьогодні ми разом у нашій області реалізовуємо проект «Вінниччина – регіон активних жінок». Також працюємо над тим, щоб на базі представництва Сьвєнтокшиського воєводства у Брюсселі відкрити Вінницьке представництво та Єврорегіону «Дністер», – повідомив Сергій Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація