Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Побратимство Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: план на наступне 50-ліття

Республіка Польща на святкуваннях з нагоди Дня незалежності у Вінницькій області представлена трьома делегаціями. З-поміж них і офіційні представники Сьвєнтокшиського воєводства. Це – маршалек воєводства Адам Ярубас, голова сеймику Тадеуш Ковальчик, заступник Сьвєнтокшиського воєводи Гжегож Дзюбек і директор департаменту промоції, освіти, культури, спорту й туризму Маршалківської управи Яцек Ковальчик.

В рамках візиту на Вінниччину гості здійснили зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники області подякували за тісну співпрацю із владними та громадськими структурами Сьвєнтокшиська. М.Джига відзначив, що особливого сприяння цьому надає Генеральне консульство Республіки Польщі у Вінниці.
Адам Ярубас нагадав, що дружба Вінниччини й Сьвєнтокшиська починалася 54 роки тому, в складних умовах історичних та економічних.
– Попри все ми зберегли наше побратимство. Наступного року наші регіони відзначатимуть 55 років дружби. Думаю, ми разом заплануємо спільні заходи з цієї нагоди у Вінниці і Кельцах. А також накреслимо спільний план на наступні 50 років, – зазначив Адам Ярубас.
Сергій Татусяк підкреслив, що Сьвєнтокшиське воєводство є надійним партнером у реалізації спільних проектів.
– На сьогодні ми разом у нашій області реалізовуємо проект «Вінниччина – регіон активних жінок». Також працюємо над тим, щоб на базі представництва Сьвєнтокшиського воєводства у Брюсселі відкрити Вінницьке представництво та Єврорегіону «Дністер», – повідомив Сергій Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація