4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Почесна нагорода Роздрукувати

Кандидатів на відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» додалося

Список кандидатур для нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» поповнився ще одним прізвищем. Претендентом на почесну нагороду став Заболотний Григорій Михайлович, голова Вінницької обласної Ради 5-го скликання (2006-2010рр.).

16 серпня комісія з визначення кандидатур для нагородження розглянула клопотання Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації про відзначення нагородою «За заслуги перед Вінниччиною» проректора Вінницького національного аграрного університету, депутата обласної Ради Григорія Заболотного.
У тексті клопотання зазначено: «нагородити за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Вінницької області та активну благодійну діяльність».
Члени комісії підтримали кандидатуру Г.М.Заболотного для нагородження, додавши його прізвище до раніше визначених кандидатур: В.Т.Вільчинського, О.І.Порошенка, Т.І.Антонець, В.Є.Козюка, І.І.Куровського.
Вручення дипломів та нагрудних знаків «За заслуги перед Вінниччиною» відбудеться 24 серпня під час урочистих заходів з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Повернутись Створено: 16 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація