Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Почесна нагорода Роздрукувати

Кандидатів на відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» додалося

Список кандидатур для нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» поповнився ще одним прізвищем. Претендентом на почесну нагороду став Заболотний Григорій Михайлович, голова Вінницької обласної Ради 5-го скликання (2006-2010рр.).

16 серпня комісія з визначення кандидатур для нагородження розглянула клопотання Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації про відзначення нагородою «За заслуги перед Вінниччиною» проректора Вінницького національного аграрного університету, депутата обласної Ради Григорія Заболотного.
У тексті клопотання зазначено: «нагородити за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Вінницької області та активну благодійну діяльність».
Члени комісії підтримали кандидатуру Г.М.Заболотного для нагородження, додавши його прізвище до раніше визначених кандидатур: В.Т.Вільчинського, О.І.Порошенка, Т.І.Антонець, В.Є.Козюка, І.І.Куровського.
Вручення дипломів та нагрудних знаків «За заслуги перед Вінниччиною» відбудеться 24 серпня під час урочистих заходів з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Повернутись Створено: 19 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація