Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Почесна нагорода Роздрукувати

Петра Порошенка номінували на відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною»

31 серпня обласна комісія з визначення кандидатур для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» розглянула клопотання Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України про відзначення даною нагородою Порошенка Петра Олексійовича.

Петро Порошенко, відомий на Вінниччині та Україні меценат, інвестор соціальної та агропромислової сфери Вінницької області. Нині він обіймає посаду голови Ради Національного банку України. Петро Олексійович також народний депутат України 3, 4, 5 скликань, заслужений економіст України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки.
Планується, що нагороду номінант отримає з рук очільників області 4 вересня під час свята урочистого відкриття світломузичного фонтану та оновленої Набережної Рошен.
Нагадаємо, що відзнака «За заслуги перед Вінниччиною» вручається громадянам, які доклали значних зусиль та матеріальних ресурсів у розвиток Вінницької області. Цього року відзнаку вже отримали Т.І.Антонець, В.Т.Вільчинський, Г.М.Заболотний, В.Є.Козюк, І.І.Куровський, О.І.Порошенко.

Повернутись Створено: 1 вересня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація